Maltepe’nin caddeleri güzelleşiyor

Maltepe Belediyesi, ana caddeler üzerinde güzelleştirme çalışmaları başlattı. Faaliyetleri yerinde denetleyen ve bölge esnafını ziyaret eden Belediye Başkanı Ali Kılıç, esnafın taleplerini dinledi.

İlk olarak Zümrütevler Mahallesi’ndeki ana caddeler üzerinde başlatılan çalışmalar kapsamında, 3 bin 600 metrekaresi Tülin Caddesi ve 2 bin 800 metrekaresi Nil Caddesi’nde olmak üzere 6 bin 400 metrekare alanda kaldırım yenileme çalışması yapılacak. Yerinde bizzat denetleme yapan Başkan Kılıç, esnafın taleplerini de dinledi. Ziyaret sırasında Kılıç’a teşekkür eden esnafın, devam eden çalışmalardan oldukça memnun olduğu gözlendi.

ALİ KILIÇ: BU MAHALLE, BU SOKAKLAR HEPİMİZİN…

Mahalle esnafının sorunlarını dinleyen Kılıç; “Göreve geldiğim günden bu yana sizlerin onayı olmayan hiçbir çalışmaya imza atmadım. Bundan sonra da atmayacağım. Bu mahalle, bu sokaklar hepimizin. Bizler çalışmalarımızı sizlerin istekleri ve talepleri doğrultusunda şekillendiriyoruz. Şimdi de yıllardır çalışma bekleyen Tülin Caddesi’nde değişim için çalışmalarımızı başlattık” şeklinde konuştu.

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pet şişe

Çevre için pet şişeler kumbaraya!

Ataşehir Belediyesi ile Danone Hayat İçecek arasında yapılan sponsorluk sözleşmesiyle, parklara ve bazı noktalara pet şişe kumbarası yerleştirildi. ...