Maltepe Park

Maltepe Park’ta “Öpünce Geçmeyen Uflar”

Oyuncu Akasya Asıltürkmen ve ilk yardım uzmanı Deniz Karadeniz, “Öpünce Geçmeyen Uflar” ismini verdikleri eğlenceli ilk yardım semineriyle Maltepe Park Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini hem bilgilendirdiler, hem de eğlendirdiler. Doğru bildiğimiz yanlışları tiyatral bir çerçevede anlatan ikili, ebeveynler tarafından hayli ilgi gördü.

Anne olduktan sonra yaşadıklarını, sevinçlerini, korkularını, endişelerini, acemiliklerini, deneme yanılma yoluyla bulduğu doğrularını en gerçek haliyle “Akasya Ana” Youtube kanalından eğlenceli videolar aracılığıyla paylaşan Akasya Asıltürkmen, yine kendi annelik deneyimlerinden yola çıkarak, ilk yardım uzmanı Deniz Karadeniz’e sorularını yöneltti.

Maltepe Park

İNTERAKTİF SEMİNER BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ…

“Öpünce Geçmeyen Uflar” adlı ilk yardım eğitimi aracılığıyla yüzlerce ebeveyn ile bir araya gelmesinin yanı sıra yetişkinlere ve çocuklara da özel yetkinlik gelişimi eğitimleri vererek Türkiye’yi dolaşan Deniz Karadeniz ise, çoğumuzun doğru bildiği yanlışların doğrularını eğlenceli bir şekilde izleyenlerle paylaştı. Bebeklerin ve çocukların başına gelebilecek kazalarda hayat kurtarıcı ve pratik ilk yardım uygulamalarının, keyifli ve interaktif bir sohbet eşliğinde paylaşıldığı etkinlik, ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü.

Maltepe Park

İnsan hayatında önem arz eden ve duyarlılık geliştirilmesi gereken birçok konuya önem vererek, yaratıcı etkinlikler düzenleyen Maltepe Park, aynı zamanda zengin marka karması ve yemek alanlarıyla Esenkent metro durağı çıkışında hizmet veriyor…

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...