Maltepe Park

Maltepe Park’ta Çocuk Panayırı

Şehir yaşamına sıkışmış, fiziksel aktivitelerden uzaklaşan çocuklara müjde! Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 9-11 Haziran 2017 tarihlerinde terasında kurulacak Çocuk Panayırı’nda Nostaljik Sokak Oyunları ve Sirk Sanatları Atölyesi’ni çocuklarla buluşturuyor.

Maltepe Park’ın teras alanında kurulacak olan Çocuk Panayırı, çocuklar için sürprizlerle dolu… En basit ama aynı zamanda en zengin haliyle çocuk olmanın özgürlüğünün yaşanacağı panayır alanında çocuklar Sirk Sanatları Atölyesi ile sanatsal yönlerini geliştirebilecekleri atölyelere katılacak; top çevirme, poi, diabolo, denge sopası, labut gibi aktivitelerle yeni ilgi alanları edinebilecekler.

NESİLLER ARASI EĞLENCELİ BİR SEYAHAT…

Modern şehir yaşamında sokaklarda oynama özgürlüğüne sahip olamayan çocuklar, anne ve babalarının sokaklarlarda oynadığı nostaljik oyunlarla tanışacak. Anne ve babaların gülümseyerek kendi çocukluklarını hatırlayacağı, çocukların ise anne ve babalarının çocukluğuna yolculuk yapacağı panayır, nesiller arası eğlenceli bir seyahate de kapı aralayacak.

GELENEKSEL SOKAK OYUNLARI İLE TANIŞACAKLAR…

Çocukların seksek, halka oyunu, yedi kiremit, beş taş, misket, topaç çevirme, ip atlama, sokak bowlingi gibi geleneksel sokak oyunları ile tanışacakları Panayır, Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park teras alanında yer alacak. 9-11 Haziran tarihleri ve 14.00-19.00 saatleri arasında tüm çocuklar, Maltepe Park Çocuk Panayırı’ndan ücretsiz olarak faydalanılabilecek.

ALIŞVERİŞTE ÇEŞİTLİLİĞİN KONFORU…

Ziyaretçilerini alanında uzman ve popüler isimlerle buluşturan, hayata geçirdiği etkinliklerle 7’den 77’ye tüm ziyaretçilerini mutlu eden, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Çocuk Panayırı

Maltepe Park’ın teras alanında kurulacak olan Çocuk Panayırı, çocuklar için sürprizlerle dolu…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Dostları Platformu’ndan uğurlama gecesi

İMES Yönetim Kurulu Başkanı ve kanaat önderi Kemal Akar’ın başkanlığını yürüttüğü, kurucuları arasında Kadıköylü ünlü mimar Ahmet Erkurtoğlu’nun ...