Astroloji

Maltepe Park’ta Astroloji Günleri

Yengeçler, akrepler, boğalar, oğlaklar, kovalar… Yeni senede hangi burcu, nasıl etkiler bekliyor merak konusu… Her sene olduğu gibi, 2018 yılının ilk günlerinde de ziyaretçilerini Rezzan Kiraz ile Astroloji Günleri’nde buluşturan Maltepe Park, bu yıl da geleneği bozmuyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 12-13-14 Ocak tarihlerinde “Astroloji Günleri” etkinliğinde ziyaretçilerine gökyüzünden haberleri ünlü astrolog Rezzan Kiraz aracılığıyla iletiyor. 2018’de burçları neler bekliyor, hangi burç daha şanslı, hangi burç yükselişte gibi soruların cevapları, Astroloji Günleri’nde Maltepe Park ziyaretçilerini bekliyor.

YILDIZ HARİTALARI NELER GÖSTERİYOR…

Rezzan Kiraz’ın vereceği genel astrolojik bilgiler dışında sınırlı sayıda şanslı ziyaretçi, yıldız haritalarının neler gösterdiğini öğrenme şansını da yakalayacak. Alışverişin güzel deneyimlere dönüştüğü ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Maltepe Park AVM Astroloji Günleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Nur Topçu

Doktor Nur Topçu’ya sürpriz doğum günü kutlaması

Maltepe Özel Bölge Hastanesi’nin başarılı emektar doktorlarından Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Nur Topçu, çalışma arkadaşlarının sürpriz doğum günü ...