Astroloji

Maltepe Park’ta Astroloji Günleri

Yengeçler, akrepler, boğalar, oğlaklar, kovalar… Yeni senede hangi burcu, nasıl etkiler bekliyor merak konusu… Her sene olduğu gibi, 2018 yılının ilk günlerinde de ziyaretçilerini Rezzan Kiraz ile Astroloji Günleri’nde buluşturan Maltepe Park, bu yıl da geleneği bozmuyor.

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 12-13-14 Ocak tarihlerinde “Astroloji Günleri” etkinliğinde ziyaretçilerine gökyüzünden haberleri ünlü astrolog Rezzan Kiraz aracılığıyla iletiyor. 2018’de burçları neler bekliyor, hangi burç daha şanslı, hangi burç yükselişte gibi soruların cevapları, Astroloji Günleri’nde Maltepe Park ziyaretçilerini bekliyor.

YILDIZ HARİTALARI NELER GÖSTERİYOR…

Rezzan Kiraz’ın vereceği genel astrolojik bilgiler dışında sınırlı sayıda şanslı ziyaretçi, yıldız haritalarının neler gösterdiğini öğrenme şansını da yakalayacak. Alışverişin güzel deneyimlere dönüştüğü ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Maltepe Park AVM Astroloji Günleri

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...