Selami Şahin

Maltepe Park’ta Selami Şahin rüzgarı

Aşk şarkılarının Türkiye’deki en önemli bestekar ve yorumcularından Selami Şahin, farklı bir konseptte sevenleriyle Ece Türkiye tarafından yönetilen Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde bir araya geldi. Usta sanatçının her röportajında “İstanbul’a bir tahta bavul ile geldim” beyanından yola çıkan Maltepe Park AVM yönetimi, üzerine Selami Şahin ismi altın rengi harflerle kazınmış bir tahta bavul hediye etti.

Selami Şahin

“Özledim Teninin Kokusunu Özledim”, “Ne Zaman Gelirsen Gel Başıma Taç Olursun”, “Yalan Seni Sevmediğim Yalan”, “Sen Mevsimler Gibisin”, “Gitme Sana Muhtacım” ve nice hit olmuş şarkısı ile son 50 yıllık Türkiye müzik tarihine imzasını atmış olan Selami Şahin, hayranlarıyla ilk kez bir alışveriş merkezinde buluştu. Zeynep Rana Aybar tarafından hayata geçirilen organizasyonda yoğun ilgiyle karşılaşan sanatçı, şarkılarını seslendirmeden hemen önce şarkılarının yazılış hikayelerini anlattı.

7’DEN 70’E TÜM SEVENLERİ EŞLİK ETTİ…

Annesine yazmış olduğu “Tapılacak Kadınsın” şarkısının hikayesini anlatırken duygulandı, Zeki Müren ve İbrahim Tatlıses taklitleri ile de seyircileri kahkahaya boğdu. 50 seneyi aşan sanat yaşamını özetler nitelikteki bu konseptte ilk kez sevenleriyle buluşan Selami Şahin’in bir saati aşkın süren performansına, 7’den 70’e tüm sevenleri eşlik etti. Performansının ardından sevenlerine imza veren Şahin, bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Ziyaretçilerine daha önce deneyimlemediklerini deneyimleten, sevdikleri sanatçılarla bir araya getiren Maltepe Park, “Selami Şahin Müzikli Söyleşi” etkinliğiyle de yine bir ilke imza atmış oldu…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Çakallarla Dans

Çakallarla Dans 5’in beşinci galası Watergarden’da!

Türkiye’de çok sevilen film serisinin beşincisi Çakallarla Dans 5’in beşinci galası geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Ataşehir Watergarden bünyesinde yer ...