Evrim Akın

Maltepe Park’ta Evrim Akın ile bayram coşkusu

Ekranların gülen yüzü, çocukların çok sevdiği ablası Evrim Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Maltepe Park’ta sevenleri ile bir araya geldi.

Evrim Akın sunuculuğunda gerçekleşen “Hadi Bil Bakalım” yarışmasında anneler, çocuklarıyla birlikte sahnedeydi. Yarışmada çocuk ile çocuk olundu, çocukların aklı büyükleri zorladı. Çocuklar, Akın’ın sorduğu sorulara verdikleri cevaplarla hem şaşırttı, hem de güldürdü.

Evrim Akın

KENDİLERİNE ÖZEL BAYRAMLARINI DOYASIYA YAŞADILAR…

Ece Türkiye Proje Yönetimi tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park, her sene olduğu gibi bu sene de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çocuklar için en özel şekilde kutladı. Evrim Akın ile “Hadi Bil Bakalım” diyerek başlanılan kutlamalar, yoğun katılım eşliğinde tüm hafta sonu boyunca devam etti. Çocuklar eğlenceli birçok sahne sanatını izlediler, atölyelere katıldılar, çocuk olmanın hazzını, onlara armağan edilmiş bu özel bayramın coşkusunu doyasıya yaşadılar.

MALTEPE PARK’TA AİLELER VE ÇOCUKLARININ YÜZÜ HER DAİM GÜLÜYOR…

Düzenlediği etkinlerle ziyaretçilerini sevdiği sanatçılarla bir araya getiren; sanat, moda ve spora verdiği destekle dikkat çekerek Anadolu Yakası’nın en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Maltepe Park, küçük ziyaretçilerine yönelik gerçekleştirdiği aktivitelerle de her daim hem ailelerin, hem de küçük ziyaretçilerinin yüzünü güldürüyor.

Evrim Akın sunuculuğunda gerçekleşen “Hadi Bil Bakalım” yarışmasında anneler, çocuklarıyla birlikte sahnedeydi. Yarışmada çocuk ile çocuk olundu, çocukların aklı büyükleri zorladı…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ayşe Ekiz

Bizbize Fasıl’da Ayşe Ekiz rüzgârı

Türk Sanat Müziği’nin güçlü seslerinden Ayşe Ekiz, geçtiğimiz hafta sonu Ataşehir Bizbize Fasıl’a konuk oldu. Mekanın müdavimlerinden gelen ...