Little Caesars’dan yepyeni “Etibol” pizza…

Dünyanın en hızlı büyüyen pizza zinciri Little Caesars, pizza severlerin aklını başından alacak yepyeni bir tatla tüketici karşısına çıkıyor.

Little Caesars restoranlarında tüketiciyle buluşan bu yeni enfes lezzet, et yemeden doyduğunu anlamayanların midesine taht kuracak. Pizza müdavimlerinin daha önce karşılaşmadığı ve sektöründe bir eşi daha bulunmayan Little Caesars’ın bol malzemeli yeni “Etibol” pizzası, özel sosu ile de akılları baştan alacak.

Little Ceasars’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni pizzası “Etibol”, altı farklı et çeşidini bir arada bulunduruyor. Enfes Muenster ve Mozzarella peyniri ile lezzetlenen Etibol Pizza; pastırma, sucuk, baharatlı kıyma, salam, sosis ve pepperoni ile taçlanıyor. Etibol’un diğer gizli malzemesi olan soğan da bu enfes pizzanın lezzetine lezzet katıyor.

28 Şubat 2014 tarihine kadar orta boyu 16,50 TL’den satışa sunulacak Etibol Pizza, acı severlerin müdavimi olduğu Tabasco sosu ile şenlenecek. Üstelik özel Tabasco sosu, kampanya süresince pizzaseverlere ücretsiz olarak hediye ediliyor olacak.

Little Caesars yeni ürünü Etibol ve kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi için; www.littlecaesars.com.tr ve www.facebook.com/LittleCaesarsTR adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sancaktepe Belediyesi’nden anlamlı proje

Sancaktepe’de engelli vatandaşlar, kendilerine tahsis edilen tezgahlarda hem ürünlerini satıyor hem de sosyal hayata karışıyor. Sancaktepe Belediyesi, engellilerin ...