Kadıköylü çocuklara tatil şenliği…

Kadıköy Belediyesi, 25 Ocak’ta başlayacak karne tatili için çocuklara bol eğlenceli bir şenlik hazırladı. Beş ayrı kültür merkezini kapsayacak şenlikte; çocukları tiyatro oyunları, resim atölyeleri, ücretsiz oyun atölyeleri ile tiyatro oyunları bekliyor.

Kadıköy Belediyesi’nin 25 Ocak-09 Şubat tarihleri arasında beş ayrı kültür merkezindeki etkinlikleriyle çocuklar hem tatillerini keyifli geçirecek, hem de sanatla iç içe verimli aktiviteler yapacaklar. 15 günlük Yarıyıl Şenliği için zengin bir program hazırlayan Kadıköy Belediyesi; tiyatro, konser, bale, sanat dallarıyla ilgili atölye ve seminerler ile birbirinden eğlenceli ve öğretici toplam 117  etkinlikle çocukları tatilde sanata doyuracak.

15 GÜNLÜK KARNE ŞENLİĞİ…

Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi, Barış Manço Kültür Merkezi, Çocuk Sanat Merkezi, Halis Kurtça Kültür Merkezi ve Kozyatağı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek Yarıyıl Tatili Şenliği etkinlikleri 25 Ocak tarihinde başlayıp, 09 Şubat’a kadar devam edecek. Her yaştan çocuk için ayrı oyunların seçildiği tiyatro oyunları ise, karne şenliği kapsamında indirimli izlenebilecek.

ÇOCUKLAR SANATA DOYACAK…

Yarıyıl Şenliği kapsamında Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi de çeşitli atölye çalışmaları gerçekleştirecek. Çocukların ücretsiz katılabileceği atölye çalışmalarında bale, dans, oyunlarla çalgılar, kukla, keman-gitar, davul çalma gibi eğlenceli aktiviteler var.  Atölye şeklinde gerçekleştirilen aktivitelerde isteyen çocuklar davul çalacak, isteyenler bale yapacak ya da keman gitar dünyası ile tanışabilecekler.

Etkinlik detayları www.kadikoy.bel.tr adresinden ya da kültür merkezlerinden öğrenilebilir.

sporvitrini

Hakkında İrem Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...