Liberman, Kartal’da okuyucuları ile buluşuyor

Judith Malika Liberman, hep kitap aracılığıyla okurlara ulaşan ve büyük ilgi gören yeni kitabı Masallarla Yola Çık’ı imzalıyor. Sevilen yazar, 21 Ocak Pazar günü saat 14.00’te Kartal Kırmızı Kedi Kitabevi’nde düzenlenen imza gününde okurlarıyla buluşacak.

Masal anlatıcısı, eğitmeni ve sanat terapisti Judith Malika Liberman, masalların içsesimizle ve birlikte yaşadığımız insanlarla bağlantı kurmamıza yardım ettiğine, dünyayı değiştirmek adına ilham verdiğine inanıyor. Yazarın hep kitap tarafından düzenlenen imza günü, 21 Ocak Pazar günü 14.00-15.30 saatleri arasında Kartal’da bulunan Kırmızı Kedi Kitabevi’nde gerçekleşecek.

JUDITH MALIKA LIBERMAN HAKKINDA…

Masal anlatıcısı, eğitmeni ve sanat terapistidir. 1978’de Paris’te doğdu. Günlerin ateş başında masallar anlatılarak sona erdiği bir komünde büyüdü. 14 yaşında masal anlatıcısı olmak için ilk workshop’una katıldı ve topluluklara masal anlatmaya başladı. Paris Konservatuarı’nda Giles Bizouernes yönetiminde profesyonel masal anlatıcılığı eğitimi aldı, Vendome CLIO’da sözlü anlatım eğitimlerine katıldı. Pomona College’da tiyatro okuyarak, Paris’te iki tiyatronun kurucuları arasında bulundu. Pek çok uluslararası festivale katıldı. Sahnede, kitapçılarda, okullarda, kütüphanelerde, parklarda ve galerilerde masal anlattı.

Üniversiteler ve UNESCO ile işbirliği içinde Türkiye’de masal anlatıcılığının yeniden canlanmasına katkıda bulunan Liberman, İstanbul’da düzenli olarak masal anlatma geceleri düzenlemekte, masal anlatıcısı olmak isteyenler için eğitimler vermektedir. “Bir Varmış Bir Yokmuş” filminin senaryo danışmanlığını da yapan ünlü yazar, NTV’de haftalık yayınlanan “Masal Bu Ya” programını hazırlamaktadır. 2015 yılında yayımlanan Masal Terapi adlı kitabı büyük ilgi gören ve on binlerce okura ulaşan Liberman, masalların iç sesimiz ile ve birlikte yaşadığımız insanlarla bağlantı kurmamıza yardım ettiğine, dünyayı değiştirmek adına ilham verdiğine inanmaktadır.

Judith Malika Liberman

Masal anlatıcısı, eğitmeni ve sanat terapisti Judith Malika Liberman, masalların içsesimizle ve birlikte yaşadığımız insanlarla bağlantı kurmamıza yardım ettiğine, dünyayı değiştirmek adına ilham verdiğine inanıyor…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

mtepe-piraye-1

Nazım Hikmet’in ‘Piraye’si Maltepe’de sahnelendi

Maltepe Belediyesi, dünya şairi Nazım Hikmet’in 117. doğum yıldönümünde,  Murat Çidamlı’nın sahne aldığı “Piraye” isimli oyuna ev sahipliği ...