Lavanda Nail Spa, Bağdat Caddesi’nde…

1

Özellikle son iki yıldır belirgin bir biçimde yaygınlaşan “Nail Spa” merkezlerine bir yenisi daha eklendi. Deniz Kurt tarafından Bağdat Caddesi’nin Şaşkınbakkal bölümünde açılan “Lavanda Nail Spa Merkezi”nde, manikür-pedikür anlayışının farklı bir boyutta uygulandığı söyleniyor.

Uygulama öncesinde kapsamlı bir inceleme yapılıyor. En uygun yöntem belirlendikten sonra, sadece bir defa kullanılan araç gereçler ile uygulama yapılıyor.

Erkeklere de manikür-pedikür hizmeti verilen merkezde; bayanlara ipek kirpik, protez tırnak ve kalıcı oje gibi uygulamalar da gerçekleştiriliyor. Son derece hijyen ve lavanta kokuları içinde hizmet veren merkezin hayırlı olmasını diliyoruz.

3

Lavanda Nail Spa Merkezi’ni Bağdat Caddesi’ne kazandıran Deniz Kurt, aslında Sinema-Televizyon bölümü mezunu bir isim… Bazı televizyonlarda yayınlanan programlarda kamera arkası görevleri üstlenmiş ve önemli başarılara imza atmış olmasına rağmen, ilgi duyduğu bu merkezi kurmak istemiş ve hayalini gerçekleştirmiş

4

2

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

5 yorum

  1. Kendin gibi güzel bir yer açmışsın. Seni tebrik ederim. Sana bol kazançlı seneler dilerım canım kızım…

  2. İnsan kendisine yorum yapamıyor ama ıyı seyler yapmak ıcın ugrasan bırıne yardım etmek cok guzel. Sankı eskı gunlerdekı ılk ıs yerımı actıgım gunler aklıma gelıyor. Guzel patronuma basarılar dılerım…

  3. tarifi imkansız bir lezzet tadında….:) DİNLENDİRİCİ hoş kokular.anlatmakla olmuyor yaşamak lazım diyorum.LAVANDA NAİLSPA ya bu güzellikleri yaşattığı için TEŞEKKÜRLER….

  4. bagdat caddesinde misk nail spanın tamamen aynısı biraz özgün davranabilirlerdi dekorasyon tabela manikür ceşitleri hersey ama hersey!

  5. cidden koltuklardan tutun camdaki tabelaya kadar misk nail spanın aynısı kendi ruhunu katamadığı bir yerde umarım başarılı olur çünkü ne olursa olsun başka bir yerden çalınmış bu fikir herkes tarafından görülüyor hoş değil bir yere rakip olunabilir ancak aynısını yapmak sizi bilenlerin gözünde düşürecektir şahsen ben öyle düşünüyorum..! yinede başarılar..

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...