Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kütüphane Gönüllüleri, huzurevi sakinlerini ziyaret etti…

1

Pendik Belediyesi Kütüphane Gönüllüleri, “Pendik Okuyor” projesi doğrultusunda bir grup gönüllü genç ile birlikte Samanyolu Huzurevi sakinlerini karanfil ve kitaplarla ziyaret etti. 

Kütüphane sorumluları eşliğinde 15 kişilik bir ekiple gerçekleştirilen ziyarette, Huzurevi sakinlerine karanfil ve ikram çikolatası hediye eden gönüllüler; yaşlılara seçme kitaplardan bir dizi hikaye okumayı da ihmal etmediler. 

Ziyarette, Huzurevi sakinlerinin mutluluğu yüzlerinden okunurken, önemli açıklamalarda bulunan gönüllüler, jenerasyonlar arasındaki bağların toplumun birlik ve beraberliği açısından hayati öneme sahip olduğunu belirttiler. 

Yaşlılığın hayatın bir kesiti olduğu ve herkesin bir gün yaşlanacağını belirten Gönüllüler; “Yaşlıları unutma, gün gelince sen de unutulma” sloganıyla başlattıkları huzurevi ziyaretlerinin ilçe bazında devam edeceğini kaydettiler.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Batı Mahallesi’ne görkemli Aile Sağlığı Merkezi

Pendik Batı Mahallesi Vişne Sokak’ta hizmet veren ve geleneksel Türk mimarisiyle yeniden tasarlanacak olan Aile Sağlığı Merkezi, toplamda ...