CarrefourSA Maltepe Park yeni yıla hazır…

1

Acısıyla, tatlısıyla, üzüntüleriyle ve sevinçleriyle 2011 yılına veda ettiğimiz, 2012 yılına ise ‘Merhaba’ demeye hazırlandığımız bugünlerde, ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi, tüm yeni yıl hazırlıklarını tamamladı ve ışıl ışıl bir görünüme kavuştu.

Tüm alışveriş merkezini saran ışık seli, Maltepe Park ziyaretçilerine alışveriş keyfinin yanı sıra, özel bir dünyada eğlence dolu saatler sunmaya devam ediyor. Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin zemin katında bulunan yılbaşı treni, hem minik hem de yetişkin ziyaretçilerin göz bebeği oldu. Dev yılbaşı ağacının ışıltıları, her köşede adeta göz kırparcasına pırıldayan ışık süslemeleri ve daha pek çok sürpriz ile CarrefourSA Maltepe Park, yılbaşında da tüm ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.

Özel yılbaşı dekorasyonu ile hem yetişkinlere, hem de çocuklara çok özel bir dünyanın kapılarını açan CarrefourSA Maltepe Park’ta, Aralık ayı boyunca Fratello müzik grubu tarafından her Cumartesi ve Pazar günü, 14.30-17.00 saatleri arasında müzik dinletisi gerekleştirilecek.

Gelin siz de bu ışık ve müzik şölenindeki yerinizi alın; yeni yıla Maltepe Park’ın büyülü dünyasından seçeceğiniz en güzel armağanlarla girin.

2

3

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepespor

Maltepespor yönetiminden Kaymakam Dallı’ya ziyaret

Maltepespor’da geçtiğimiz günlerde yapılan genel kurul ile başkanlığa seçilen Atilla Çaycı ve yönetim kurulu üyeleri, Maltepe Kaymakamı Meftun ...