Klip yönetmeni

Klip yönetmeni Murad Küçük gözaltına alındı

İstanbul’da ticareti yasak olan, yurda kaçak yollardan sokulduğu tespit edilen hayvanları koleksiyon ve beslemek amacıyla evinde tuttuğu iddia edilen klip yönetmeni Murad Küçük gözaltına alındı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Şube Müdürlüğü ekipleri, Ataşehir’de bir evde ticareti yasak olan ve yurda kaçak yollardan sokulan hayvanların bulunduğu ihbarı üzerine çalışma başlatarak, adrese baskın düzenledi. Adreste yapılan aramalarda 1 şahin cinsi kuş, 2 atmaca cinsi kuş, 1 geko cinsi kertenkele, 1 yılan, 7 tarantula cinsi örümcek, 1 Sakallı Ejder olarak bilinen sürüngen, 1 baykuş, 1 gelincik, 1 piton cinsi yılan ve 1 bukalemun ele geçirildi.

KOLEKSİYON VE BESLEMEK AMACIYLA EVİNDE BULUNDURUYORMUŞ…

Evde oturan ve Tarkan, Murat Boz, Nilüfer gibi ünlü sanatçıların klip yönetmenliğini yapan Murad Küçük gözaltına alındı. Küçük’ün hayvan ticareti yapmayıp, belgesiz olarak koleksiyon ve beslemek amacıyla evinde hayvan bulundurduğu tespit edildi. Evde bulunan hayvanlar, Orman ve Su İşleri Bakanlığı görevlileri refakatinde Darıca Hayvanat Bahçesi’ne teslim edildi. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatı doğrultusunda şüpheli Küçük, 5607 sayılı “Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefetten” ifadesi alınıp, serbest bırakıldı.

klip-yonetmeni-murad-kucuk-gozaltina-alindi (1)

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yasemin Mori “Estrella” ile DasDas’ta!

Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü “Estrella” ile 25 Mayıs’da DasDas’ta sevenleriyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan ...