Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kartal’ın en büyük parkında sona doğru

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr Altınok Öz, Yakacık’ta yapımı devam eden ve Kartal’ın en büyük parkı olacak Havuz Park ile Yakacık Sera Alanı’nda incelemelerde bulundu. Başkan Öz, Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ile yapımı hızla devam eden Yakacık Havuz Park’taki çalışmalar ve sera hakkında bilgi aldı.

Kartal Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün sera alanında yetiştirdiği sülünleri de inceleyen Altınok Öz; “Buradaki sülünleri çoğaltarak yaşamlarına Havuz Park’ta devam etmelerini sağlayacağız. Burada yetiştirilen bazı bitkiler ve ağaçlar da parkta yerini alacak” dedi.

Havuz Park

30 DÖNÜM ARAZİ ÜZERİNE İNŞA EDİLİYOR…

Parktaki çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini ifade eden Başkan Altınok Öz; yürüyüş alanlarının bittiğini, sanatçı konuk evlerinin yapımının devam ettiğini, 30 dönüm arazi üzerine yapılan Havuz Park’ın Kartal’ın en büyük parkı olacağını söyledi.

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

banka soygunu

Kartal’da banka soygunu

Kartal’da bir banka şubesi, silahlı bir kişi tarafından soyuldu. Atalar Mahallesi Üsküdar Caddesi’ndeki banka şubesine gelen ve başında ...