Ataşehir’de fasıl gecelerine yoğun ilgi

Ataşehir’deki mekanlar, misafirlerden gelen yoğun talep üzerine fasıl gecelerine ağırlık vermeye başladı. Bu mekanlar zincirine ünlü balık restoranı Bebek Balıkçısı da katıldı. Bulvar 216’da harika bir dekorasyona sahip Bebek Balıkçısı; Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları Türk Sanat Müziği’nin besteci, yorumcu unvanlı ismi Asiye Palu’yu konuklarıyla buluşturuyor.

KALİTELİ BİR YEMEK, MÜZİĞİN TAMAMLAYICISI…

Balık mekanlarında pek alışık olmadığımız canlı müzik uygulaması için görüşlerine başvurduğumuz Ataşehir Bebek Balıkçısı’nın sahibi Cem Karabulut; “Bu talep bize müdavim kabul ettiğimiz müşterilerimizden geldi. Sizler de iyi bilirsiniz ki, canlı müzik olan yerlerde yemek kalitesi hiçbir zaman yüksek seviyelerde olamaz, beklenmemelidir de. ‘Ya iyi bir yemek, ya iyi bir müzik’ derler hep. Ama bizim bu ayrımı yapma lüksümüz elbette olamazdı. Bu nedenle alakart standartlarında bir yemek ve müzik camiasında kendisini kanıtlamış bir isim ile müşterilerimizin isteğini yerine getirmeye başladık” şeklinde konuştu.

TÜRK SANAT MÜZİĞİ’NE YENİ RENK…

Ataşehir Bebek Balıkçısı’nın fasıl gecelerinde konuklara Türk Sanat Müziği ziyafeti veren Asiye Palu, küçük yaşlarda mandolin çalarak müziğe ilk adımlarını atmış bir isim. Kanun çalarak kendisini geliştirmek için Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde eğitim almaya başlayan sanatçı, burada bulunan değerli üstatlar Amir Ateş, Cahit Deniz, Esin Aktuğ Seçkin ve Ayhan Haksal gibi hocalarla birlikte kendini geliştirmiş.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Ataşehir

Üniversiteye Ataşehir kurslarıyla hazırlanın

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Dönemi için Ataşehir Belediyesi Neşet Ertaş Kültürevi ve Ferhatpaşa Gençlik Merkezi bünyesinde gerçekleştirilecek Örgün ...