çöp ev

Kartal’da bulunan çöp ev tahliye edildi

Kartal Belediyesi Zabıta ekipleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karlıktepe Mahallesi’nde bulunan çöp evi tahliye etti. Temizlenen evden 4 buçuk kamyon çöp çıkartıldı.

Kartal Karlıktepe Mahallesi’nde bulunan bir evden pis kokular gelmesi üzerine mahalle sakinleri; her türlü istek, öneri ve şikâyetleri değerlendiren Halk Masası’nı arayarak şikâyette bulundu. Gelen şikâyet üzerine harekete geçen Kartal Belediyesi ekipleri, çevre sağlığına zarar verecek duruma gelen ve içerisine yığılan çöplerden yaşanmaz hale gelen evi boşalttı.

çöp ev

4 BUÇUK KAMYON ÇÖP VE ESKİ EŞYA ÇIKARILDI…

Çöp eve dönüşen dairenin etrafında incelemeler yapıp, gerekli prosedürleri yerine getirdikten sonra çalışmaları başlatan Kartal Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, polis ve zabıta ekipleri gözetiminde söz konusu evden 4 buçuk kamyon çöp ve eski eşya çıkartarak, evi dezenfekte etti. Atıklar ve çöplerden dolayı yaşanmaz hale gelen çöp evin etrafa dayanılmaz bir koku yaydığını, temizlenmesinin mahalle adına önemli olduğunu belirten mahalle sakinleri ise, şikâyetlerine yanıt verdikleri için Kartal Belediyesi’ne teşekkür etti.

Kartal Belediyesi Zabıta ekipleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Karlıktepe Mahallesi’nde bulunan çöp evi tahliye etti. Temizlenen evden 4 buçuk kamyon çöp çıkartıldı…

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

pet şişe

Çevre için pet şişeler kumbaraya!

Ataşehir Belediyesi ile Danone Hayat İçecek arasında yapılan sponsorluk sözleşmesiyle, parklara ve bazı noktalara pet şişe kumbarası yerleştirildi. ...