Karnelerini Başkan Köşker’in elinden aldılar

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in talimatları doğrultusunda hayata geçirilen Anaokulu Üniversitesi’nin katılımcı minikleri, karnelerini Köşker’in elinden aldı.

Güzel Gelecek Akademisi ve İstasyon Bilim Sanat Merkezi bünyesinde hizmet veren Anaokulu Üniversitesi’nin minik öğrencileri, düzenlenen karne töreniyle ilk karnelerine kavuşmuş oldu. Miniklerin ilk karne heyecanı ve mutluluğu yüzlerine yansıdı. Başkan Adnan Köşker’in miniklerin karnelerini tek tek ellerite verdiği karne törenine veliler de katıldı.

ADNAN KÖŞKER: HEDEFİMİZ, VATANA MİLLETE HAYIRLI NESİLLER YETİŞTİRMEK…

Karne töreninde kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker; “Türkiye’mizin geleceği olan gençlerimiz, çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirmek bizlerin en önemli görevi. Gebze Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirmeleri anlamında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Küçük yaşta Anaokulu Üniversitesi’ne aldığımız çocuklarımızın, daha sonra ‘GESMEK Çocuk’ ve ’41 Genç, 41 Gelecek’ projelerimizle kendilerini en iyi şekilde yetiştirmelerini sağlıyoruz. Hepimizin isteği, vatana millete hayırlı nesiller yetiştirmek. Ciddi bir genç nüfusumuz var ve onları en iyi şekilde yarınlara hazırlamalıyız. Hepinize çocuklarınızı bizlere güvenip emanet ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Bugün burada ilk kez karne heyecanı yaşayan çocuklarımız tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

mtepe-piraye-1

Nazım Hikmet’in ‘Piraye’si Maltepe’de sahnelendi

Maltepe Belediyesi, dünya şairi Nazım Hikmet’in 117. doğum yıldönümünde,  Murat Çidamlı’nın sahne aldığı “Piraye” isimli oyuna ev sahipliği ...