Adnan Köşker

Adnan Köşker, Kocaeli’nin muhtarlarını ağırladı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Kocaeli’nin 12 ilçe muhtar dernekleri başkanlarını Gebze’de misafir etti. Başkan Köşker muhtarları Gebze’de misafir etmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Muhtarlar dernek başkanları ile Eskihisar’da bir araya gelen Adnan Köşker; “Her ay bir ilçede gerçekleşen toplantı, bu ay Gebze’de gerçekleşiyor. Bir kez daha kendilerine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu toplantılar, Kocaeli’nde birlik ve beraberliğin sağlanması ve fikir istişarelerinde bulunabilmek için çok önemli. Muhtarlar da seçimle göreve geliyor ve tek bir gayemiz oluyor, o da hizmet üretmek. Bu anlamda muhtarlarımızla birlikte koordineli bir şekilde çalıştığımız zaman çok daha güzel işler ortaya çıkıyor. Muhtarlarımız, bizlerin mahallerdeki gözü kulağı. Muhtarlarımıza ilçemizdeki toplantıya katılımlarından ötürü teşekkür ediyorum” dedi.

HATIRA FOTOĞRAFI İLE TOPLANTI SONA ERDİ…

Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ve ilçe muhtar dernekleri başkanları, kendilerini misafir eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker‘e teşekkür etti. Eskihisar’da gerçekleşen istişare toplantısı, çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Belediye Başkanı

Başkan Adnan Köşker 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Yayınladı

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Köşker mesajında, ...