Kalamış Yat Limanı özelleştirmeye açıldı…

Kalamış Yat Limanı, pazarlık usulü gerçekleşecek olan ihale ile özelleştirmeye açılırken, teminat bedeli 10 milyon dolar olarak açıklandı.

Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Türkiye Denizcilik İşletmeleri AŞ’ye ait olan İstanbul Kadıköy ilçesindeki Fenerbahçe – Kalamış Yat Limanı’nı, 30 yıl süreyle işletme hakkının verilmesi yöntemiyle özelleştirmeye açıyor. Doküman bedeli 20 bin lira, geçici teminat bedeli 10 milyon dolar olarak belirlenen ihalede, teklifler 12 Mayıs 2014 saat 17.00’ye kadar elden teslim edilecek.

“Pazarlık usulü” ile gerçekleştirilecek ihale, komisyonca gerekli görüldüğü takdirde pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımıyla yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılabilecek.

İhaleye gerçek kişiler, tüzel kişiler veya ortak girişim grupları katılabilecek. Özel yatırım fonları ise, ihaleye içinde en az bir gerçek veya tüzel kişinin bulunduğu ortak girişim grubunda üye olarak katılabilecek.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

aşevi

Sancaktepe Belediyesi’nden aşevi

Sancaktepe Belediyesi, 2009 yılından bu yana açtığı aşevindeki sıcak yemekleri ihtiyaç sahibi vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Son olarak Belediye Başkanı İsmail Erdem ile aşevi personeli, ...