“Eski Bostancılılar” ve “Öz Kozyatağılılar” buluştu…

Eski Bostancılılar ve Öz Kozyatağılılar Grubu, kardeşlik yemeğinde bir araya geldi. Onyıllardır aynı şehirde yaşamalarına rağmen metropol yaşamının beraberinde getirdiği kopukluğu ortadan kaldıran grup üyeleri, yıllar sonra birbirlerini görmenin mutluluğunu yaşadı.

Eski Bostancılılar Grubu Başkanı Mehmet Ferhan Çetin ve Öz Kozyatağılılar Grubu Başkanı Sedat Demirtaş, Bostancı Cümbüş 77’de düzenlenen kardeşlik yemeğinde hasret giderdi. Kadıköy’ün ortak değerlerine vurgu yapan grup başkanları, ilçenin sahiplenilmesinin öneminin altını çizdi.

MEHMET FERHAN ÇETİN: “BİRLİKTE OLMAK İSTİYORUZ…”

Eski Bostancılılar Grubu Başkanı Mehmet Ferhan Çetin, Kadıköy’e yıllarını vermiş isimlerin tek çatı altında olmasının önemine vurgu yaparak, şunları dile getirdi: “Biz sadece Kadıköy’ün dokusunun korunmasını ve değerlerine sahip çıkılmasını istiyoruz. Çocukluk arkadaşlarımız ile yıllar sonra bir araya geliyoruz. Daha birçok arkadaşı da buluşturacağız.”

Eski Bostancılılar Grubu Başkanı Mehmet Ferhan Çetin ve Öz Kozyatağılılar Grubu Başkanı Sedat Demirtaş…

SEDAT DEMİRTAŞ: “47 YILDIR KOZYATAĞILIYIM…”

Öz Kozyatağılılar Grubu Kurucu Başkanı Sedat Demirtaş ise; “Grubumuzu henüz yeni kurmamıza rağmen birçok dostumuz ve değerli Kozyatağı sakinleri, aynı çatı altında buluşmak için adım attı. Bir hayli mutluyuz. Aynı şehirde yaşadığımız çocukluk arkadaşlarımız ile tekrar aynı masadayız… Bu duyguyu kelimelerle ifade etmek inanın çok zor” diyerek, Kadıköy’ün bölgesi için önemini de katılımcılar ile paylaştı.

SOHBETİN TADINA VARDILAR…

“Kadıköy’ün ruhunu kaybetmemesi için bir aradayız” diyen Çetin ve Demirtaş başta olmak üzere her iki grubun üyeleri, çocukluk ve gençlik anılarını paylaştı. Cümbüş 77, fasıl ezgileri ile Kadıköylülere unutulmaz bir akşam yaşattı.

 

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...