Kadıköy’ün ödüllü makyözü dünyaevine girdi…

Kadıköy’ün dünyaca ödüllü makyözü Hacer Göktaş, yine Kadıköylü rent a car sektörünün tanınmış ismi Çetin Köznel ile hayatını birleştirdi. Kına gecesinden düğüne çiftin mutlu anlarını, Kadıköy Life görüntüledi.

İlk görüşte aşk, nikah masasında resmiyete döküldü. Almanya’da düzenlenen The Make Up Yarışması’nda “Dünya Profesyonel Makyaj Birinciliği” ödülünü alarak sektöründe ses getiren Koşuyolu Beauty House ortaklarından makyöz Hacer Göktaş, bekarlığa veda partisinde dostlarıyla birlikteydi.

ÇOK YAKIŞTILAR…

Sözbir Hotel’de gerçekleşen kına gecesi ve düğün töreninde geleneksel gelinliği ile beğeni toplayan Hacer Göktaş ve yakışıklı damat, soluğu arkadaşlarıyla birlikte Nakkaşepe’de Rakkas Restaurant & Gece Kulübü’nde aldı. Eğlencenin doruğa çıktığı saatlerin finalinde çift, yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki haftalık balayı için yola koyuldu.

Hacer – Çetin Köznel çiftinin mutluluk dolu anlarının ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yayınlanacak.


sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeşilyaprak

Yeşilyaprak Ailesi’nde Ada Bebek sevinci

Yeşilyaprak Ailesi’nde “Ada Bebek” sevinci, büyük bir coşku ile kutlanıyor. Bundan beş yıl kadar önce ailenin gençlerinden Sedat ...