Kadıköylüler kendini sahile attı…

Yağmurlu günlerin ardından haftasonu yüzünü gösteren güneşi fırsat bilen Kadıköylüler, sahillerle park ve bahçelere akın etti.

Kimi sevgilisiyle, kimi de ailesi ve arkadaşlarıyla tadını çıkardı gezmenin… Kalamış Parkı, Fenerbahçe ve Moda sahilleri yoğun ilgi gördü. Türklerin vazgeçilmezi mangalın dumanı yine tüterken, Kalamış açıklarında yelkenlilerin su sporu gösterileri görülmeye değerdi.

GENÇLER EĞLENMESİNİ BİLİYOR…

Kadıköy’ün paten tutkunu gençleri, sıcak havayı da fırsat bilip, günün önemli bir bölümünü hobileri ile geçirdi. Rıhtım’da saatlerce paten kayan gençlerin şovları, İstanbullular tarafından ilgiyle izlendi. Birçoğu amatörlükten profesyonelliğe geçen genç patenciler, Kadıköy’de her haftasonu açıkhava gösterilerini gerçekleştiriyor.

SOKAK HAYVANLARI DA TADINI ÇIKARDI…

Günler sonra etkili olan güneşli hava, sokak hayvanlarını da olumlu etkiledi. Bir sokak köpeğinin bankta oturan bir çiftin arkasındaki ilginç anları, kahkaha dolu anları beraberinde getirdi.

İşte Kadıköy Life objektiflerinden haftasonu manzaraları…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İKSV’den Kadıköy Belediyesi’ne plaket

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından bu yıl 46’ıncısı düzenlenen İstanbul Müzik Festivali’ne desteklerinden dolayı Kadıköy Belediyesi’ne plaket ...