Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı zamanda partinin İstanbul İl Teşkilatı Parti İçi Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyesi de olan Akay, bu görevinden 25 Nisan tarihi itibariyle istifa etti.

“GAYRET BİZDEN, TEVFİK ALLAH’TANDIR”

Çevresinde çok sevilen, “hayır” kelimesini olabildiğince az kullanmaya özen gösteren kişiliğiyle tanınan Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday olduğunu sahibi olduğu Sancaktepe Bervaze Restaurant’ta düzenlediği bir toplantı ile duyurdu. Akay, yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Değerli dostlarım, kıymetli meslektaşlarım ve aziz hemşerilerimiz; kurulduğu yıldan itibaren görev aldığım Ak Parti teşkilatımızdan bugün itibariyle İstanbul 1. Bölge’den milletvekili aday adaylığı için istifa ettim. Çıktığımız bu kutlu yolda tüm dost, ağabey ve kardeşlerimden dualarını ve desteklerini bekleriz. Gayret bizden, tevfik Allah’tandır.”

Veysi Akay

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

cocuklar-yariyil-senliginde-bulusuyor-1-

Çocuklar, Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği yarıyıl şenliğinde buluşuyor

Yarıyıl tatilinde çocuklar Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Yarıyıl Şenliği’nde birbirinden renkli etkinliklerle doyasıya eğlenecek. 19 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında ...