Kadıköy’de psikoloji seminerleri…

Çocuklara sürekli ödül vermek teşvik mi eder, yoksa tembelleştirir mi? Disiplin deyince ne anlıyoruz? Aile içi stres çocukları nasıl etkiler? Bu soruların yanıtlarını, Kadıköy Belediyesi ve Maltepe Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşen psikoloji seminerlerinde bulmak mümkün.

Caddebostan Kültür Merkezi’nde devam eden seminerlerde; Kasım ayında çocuk yetiştirme tutumları, boşanmış çiftlerin çocukları ve motivasyon arttırma teknikleri konularında seminerler verilmişti. Aralık ayı programında ise disiplin ve ceza, aile içi stres yönetimi konuları ele alınacak.

DİSİPLİN CEZA MI YOKSA ÖDÜL MÜ?..

3 Aralık Perşembe günü saat 18.30’da CKM’de gerçekleşecek “Disiplin/Ceza mı Ödül mü?” adlı seminerde Öğr. Gör. Gülçin Karadeniz, anne babaların çocuklarına karşı uyguladıkları tutumların gelişimlerine ne derece etkili olduğunu aktaracak. 17 Aralık Perşembe günü ise Öğr. Gör. Nesteren Gazioğlu, “Aile içi Stres Yönetimi” başlığında stres yönetimine dair pratik bilgileri paylaşacak.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler için felsefe ...