Kadıköy’de psikoloji seminerleri…

Çocuklara sürekli ödül vermek teşvik mi eder, yoksa tembelleştirir mi? Disiplin deyince ne anlıyoruz? Aile içi stres çocukları nasıl etkiler? Bu soruların yanıtlarını, Kadıköy Belediyesi ve Maltepe Üniversitesi işbirliği ile gerçekleşen psikoloji seminerlerinde bulmak mümkün.

Caddebostan Kültür Merkezi’nde devam eden seminerlerde; Kasım ayında çocuk yetiştirme tutumları, boşanmış çiftlerin çocukları ve motivasyon arttırma teknikleri konularında seminerler verilmişti. Aralık ayı programında ise disiplin ve ceza, aile içi stres yönetimi konuları ele alınacak.

DİSİPLİN CEZA MI YOKSA ÖDÜL MÜ?..

3 Aralık Perşembe günü saat 18.30’da CKM’de gerçekleşecek “Disiplin/Ceza mı Ödül mü?” adlı seminerde Öğr. Gör. Gülçin Karadeniz, anne babaların çocuklarına karşı uyguladıkları tutumların gelişimlerine ne derece etkili olduğunu aktaracak. 17 Aralık Perşembe günü ise Öğr. Gör. Nesteren Gazioğlu, “Aile içi Stres Yönetimi” başlığında stres yönetimine dair pratik bilgileri paylaşacak.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...