Kadıköy’de “Fasl-ı Siyaset” rüzgarı

Ak Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı’nın marka programı Fasl-ı Siyaset’in 92. program konuğu, ünlü hukukçu Av. Faik Işık oldu.

“Yeni Anayasa Tartışmaları” konusunda izleyenleri aydınlatan, bilgi ve tecrübelerini aktaran Işık, 82 Anayasası’na değindi ve dünyadan örnekler verdi. Paralel Terör Örgütü’nün korkunç yüzünden de bahseden Av. Faik Işık, alkışlar arasında programın son bölümüne geçerek seyircilerin sorularını yanıtladı.

“YENİ ANAYASA KONUSUNUN TARTIŞILMASINI İSTİYORUZ”…

Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin ise, kapanış konuşmasında şunları ifade etti: Fasl-ı Siyaset’in 92. oturumunda hukukçu Av. Faik Işık ile Kadıköylüleri buluşturmanın mutluluğunu yaşadık. Yeni Anayasa konusunun toplumda konuşulmasını ve tartışılmasını istiyoruz. Bu minvalde bu güzel programı Kadıköylülere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Muhteşem sunumuyla Fasl-ı Siyaset kitabımıza anlamlı bir sayfa ekleyen Faik Işık’a şükranlarımızı sunuyoruz.”

ÇİNİ TABAK HEDİYE EDİLDİ…

Başkan Şahin’in, isminin hat yazısıyla kaligrafi edildiği çini tabağı Av. Faik Işık’a takdim etmesiyle Fasl-ı Siyaset programı sona erdi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy'de kaçırılmayacak konferans

Kadıköy’de kaçırılmayacak konferans

Kozyatağı Kültür Merkezi’nde 22 Ocak akşamı Kadıköylüleri keyifli bir konferans bekliyor. Anadolu Aydınlanma Vakfı etkinlikleri kapsamında Metin Bobaroğlu ...