Kadıköy’de Büyük Fenerbahçe Mitingi…

FB Miting

Fenerbahçe Kulübü taraftarları, şike soruşturmasından bu yana yaşananları protesto etmek için Kadıköy İskele Meydanı’nda düzenledikleri miting için toplandılar.

Sabahın erken saatlerinden itibaren İstanbul’un değişik bölgelerinden Kadıköy’e gelen taraftarlar; “Herşeyin farkındayız, sonuna kadar yanındayız” gibi sloganlarla ilgili yerlere mesaj gönderdiler.

Emniyet geniş güvenlik önlemleri aldı…

Miting öncesinde, İskele Meydanı çevresinde oluşturulan barikatlarda Emniyet’in geniş güvenlik önlemleri aldığı görüldü. Polisler, alana giren taraftarları tek tek kontrol ederek alana aldı. Sarı-lacivertli taratfarlar, Başkan Aziz Yıldırım ve kulüp için hazırladıkları pankartları açarak ilgi çektiler.

Ünlü isimler katıldı…

Fenerbahçe taraftarlarının Kadıköy İskele Meydanı’nda düzenlemiş olduğu mitinge, kulübün eski yöneticileri ve eski futbolcuları da katıldı.  Sarı-lacivertli kulübün efsanevi oyuncularından Can Bartu, camia olarak 14 Şubat’ta başlayacak şike davasında adil yargılanma istediklerini söyledi. Yine eski futbolculardan Kadıköylü Ogün Altıparmak da; “Umuyorum ki, 14 Şubat’ta adelet yerini bulacaktır. Fenerbahçe Kulubü Başkanı Aziz Yıldırım’ın tutuksuz yargılanması gerekiyor” dedi. 

fbnet

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kadıköy Belediyesi

Kadıköy Belediyesi’ne Sağlıklı Şehir Planlaması Ödülü

Kadıköy Belediyesi, bu yıl Eğitim Mahallesi’nde hizmete giren “Kemal Sunal Parkı ve Ekolojik Yaşam Merkezi” projesi ile Türkiye ...