Beverly Hills, Bağdat Caddesi’nde…

1

Bağdat Caddesi’nde uzun zamandır beklenen butik restaurant “Beverly Hills” açıldı. 24 Aralık 2011 akşamı kapılarını açan mekân, gördüğü ilgiden de anlaşılacağı üzere Kadıköylülerin gözdesi olacak.

Açılışına çok sayıda davetlinin katıldığı gecede, bir de performans gösterisi vardı. Klavye’de Erhan Tekyıldız, Saksafon’da Kürşat Erbaşı ve solist Sinem Yalçınkaya’dan oluşan üçlü, konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Bağdat Caddesi’nin Feneryolu bölümünde, Dr. Faruk Ayanoğlu Caddesi üzerinde açılan ve bu konuda duayen kabul edilen isimlerden biri olan Figen Kanık yönetimindeki “Streets of Beverly Hills”, bar ve restaurant olarak hizmet verecek. Mekânda, ünlü isimler canlı müzik performansları da sergileyecek.

Kadıköy Life Medya Grubu olarak, yeni mekânın hayırlı olması dileklerimizi iletiyoruz.

2

3

4 

Feneryolu Dünya Göz Hastanesi yanında açılan Beverly Hills’i, bu konuda duayen kabul edilen isimlerden biri olan Figen Kanık yönetecek…

 

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Pendik Yayalarda tapu sevinci

Pendik Yayalar’da tapu sevinci

Pendik Belediyesi tarafından imara kavuşturulan alanlara Yayalar 5. Bölge de eklendi. Toplam 1.200 tapunun dağıtımına başlanan bölgede, kentsel ...