Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Kadıköy yağmura teslim oldu….

2

Kadıköy, öğle saatlerinde bir anda bastıran yağmura teslim oldu. Yağmurun şiddetini artırdığı dakikalar, vatandaşları zor durumda bıraktı.

Meteoroloji’nin uyarılarından habersiz olan ve hazırlıksız yakalanan vatandaşlar, kurtuluşu saçakların altında aradı. Saçak altında yer bulamayanlar da, yaratıcılıklarını zorlayarak telefon kulübelerini yağmurdan korunmak için kullandılar. Şemsiyeleri ve yağmurlukları olan vatandaşlar ise, yağmurun altında Kadıköy’ün keyfini çıkardı.

Şemsiyecilere gün doğdu…

Ani bastıran ve Kadıköy’ü etkisi altına alan yağmur vatandaşları zor durumda bıraksa da, yağmurdan nasiplenenler de yok değildi. Acele işi olanlar, yağmurun dinmesini bekleyemeyenler, bir anda ve nereden çıktığı anlaşılmayan şemsiye satıcılarına yöneldi.

Söğütlüçeşme Caddesi ve Rıhtım boyunca adım başı yer alan şemsiye satıcıları, günü en kârlı kapatanlar oldu.

1

3

sporvitrini

Hakkında Murat Küçük

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...