Kadıköy Lisesi’nde “Patika İzci Ünitesi”…

1

İstanbul Kadıköy Lisesi’nin iki yıl önce kurduğu İzcilik Kulübü, çalışmalarını hiç ara vermeden sürdürüyor. “Patika İzci Ünitesi”, şimdiye kadar çok çeşitli etkinliklere katıldı ve değişik bölgelere doğa yürüyüşü gerçekleştirdi. Polonezköy, Erikli Yaylası, Tekirdağ doğa yürüyüşlerinin ardından, sırada Kuzuyayla bölgesine doğa yürüyüşü var.

İzcilik Kulübü rehber öğretmeni Tolga Çetinkaya; “Öğrencilerimizin çeşitli yörelerdeki doğal güzelliklerimizi tanıması ve doğayla kucaklaşması hedefiyle başlattığımız doğa yürüyüşlerinin ilgi çekmesi ve katılımın çok olması bizi mutlu ediyor” dedi.

İzcilik Kulübü üyesi Beste Ergün ve Şebnem Şahin ise; “Bizlerin doğayı daha yakından tanımamıza ve doğayla kaynaşmamıza neden olan bu etkinliklerin içinde yer almak bizi mutlu ediyor” dediler.

Okul Meclisi Gezi Komisyonu Başkanı Ezgi Aktürk, bu yılki gezi planları arasında İzmit-Kartepe-Kuzuyayla gezisinin de olduğunu, bunu İzcilik Kulübü ile beraber gerçekleştirme şansının doğmasından mutlu olduğunu belirtti.

2

3

sporvitrini

Hakkında Nusret Karaca

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy’de halk otobüsü tramvay yoluna girdi!

Kadıköy’de direksiyonu kilitlendiği öne sürülen İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı özel halk otobüsü kaza yaptı. Kaza saat 10.00 sıralarında ...