Kadıköy Bade Otel’de isyan…

İngiliz Daily Mail gazetesi, 6 Ocak tarihinde Sultanahmet’teki Turizm Şube Müdürlüğü’ne intihar saldırısı düzenleyerek bir polisin şehit olmasına neden olan Dağıstanlı terörist Diana Ramazanova’nın ve Fransa’da 1’i polis 5 kişiyi öldüren Amedy Coulibaly’nin imam nikahlı eşi Hayat Boumeddiene’nin aynı tarihlerde Kadıköy’deki Bade Otel’de konakladıklarını iddia etti.

Otelin sahibi Naim Sönmez; “Hayat Boumeddiene bizim otelde bir gece kalmış, ancak Diana Ramazanova’nın bizim otelde kaldığı külliyen yalan” dedi.

“KÜLLİYEN YALAN…”

Bade Otel’in sahibi Naim Sönmez; “Bizi uluslararası terörle anıp adımızı lekelediler. Hayat Boumeddiene bizim otelimizde bir gece konaklamış. Polis, kayıtlardan bunu ortaya çıkarttı. Ancak Diana Ramazanova’nın da bizim otelde kaldığı külliyen yalan… Bunu nasıl yazdılar bilmiyorum. Ticari itibarımızı zedelediler. Yalan haberlerle ilgili avukatımız suç duyurusunda bulunacak” şeklinde konuştu.

Kaynak: Hürriyet

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy Sahaf Günleri başladı

Kadıköy Belediyesi ve Beyoğlu Sahaflar Derneği işbirliğiyle Kadıköy Sahaf Günleri, kitap severlerin yoğun ilgisiyle devam ediyor. Ali Suavi ...