Kadıköy Anadolu Lisesi coştu, kılıçta zafer!..

Son aylarda ardı ardına gelen başarılarıyla adından söz ettiren Kadıköy Anadolu Lisesi, eskrim (kılıç) branşında İstanbul İl Birincisi oldu. Okul, Mersi’nde düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonası’nda İstanbul’u temsil edecek.

Genç Erkekler kategorisinde yarışan Ali Eren Durmuş, bütün rakiplerini yenerek liderliği göğüsledi. Durmuş’un yanı sıra Genç Kızlar kategorilerinde Beyza Köftecioğlu İstanbul İl Üçüncüsü, Zeynep Özörnek ise İstanbul Beşincisi oldu. Beden Eğitimi Öğretmeni Ümit Aydın’ın antrenörlüğünde, yine Beden Eğitimi Öğretmeni Sezgin Albayrak’ın da destekleriyle çalışmalarını yürüten öğrenciler, uluslararası derecelere meydan okuyor.

Kadıköy Anadolu Lisesi Müdürü Halit Çıttır ve Başmüdür Yardımcısı Ahmet Levent, başarılı öğrenciler ve öğretmenleri tebrik ederek yeni dereceler için moral verdi.

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler için felsefe ...