JCI Kadıköy “Mangala” oynamayı öğrendi…

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Kadıköy Şubesi, “2014 Avrupa Beyin Yılı” çerçevesinde organize ettiği eğitim, seminer ve aktiviteler serisi “BEY’N: ÇALIŞTIR SAKSIYI” projesinin ikinci etkinliğini gerçekleştirdi.

JCI Kadıköy’ün 08 Şubat Cumartesi günü What’s UPP? Cafe’de düzenlediği “BEY’N Oyunları: Türk Zeka ve Strateji Oyunu MANGALA Öğreniyoruz” adlı etkinlik kapsamında, dört bin yıllık tarihi olan MANGALA oyununu günümüze taşıyan Serkan Aziz Ceylan’ın eğitmenliğinde 25 katılımcı MANGALA oynamayı öğrendi.

“Ben Saksı Değilim, MANGALA oynayabilirim” mottosu ile devam eden organizasyonda, katılımcılar iki saat boyunca MANGALA oynayarak keyifle yarışma, değişik stratejiler geliştirme ve bol bol sohbet edip eğlenme imkânı buldular.

BEY’N HAKKINDA…

BEY’N; “2014 Avrupa Beyin Yılı” kapsamında JCI Kadıköy tarafından organize edilen, katılımcıların zihinsel aktivitesini geliştirici eğitim, seminer ve aktiviteler serisidir. 1 yıl boyunca her ay 1 etkinlik olacak şekilde 4 seminer, 4 eğitim ve 4 aktivite düzenlenecektir.

BEY’N projesinde gerçekleştirilecek etkinlik konuları:

– BEY’N ADAMI: Başarıya ulaşmış, fikir liderliği önderi kişilerin katılımı ile düzenleyecek seminerler…

– BEY’N JİMNASTİĞİ: Beynimizi daha iyi kullanmamızı öğreten eğitimler…

– BEY’N OYUNLARI: Zihinsel performansı geliştirici, fark yaratan çeşitli aktiviteler…

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ahmet Can Yeşildağ

Ahmet Can Yeşildağ’dan vefa örneği

Otel yönetimi konusunda Türkiye’nin yetiştirdiği ender isimlerden biri olan Ahmet Can Yeşildağ, yeni yıla girerken anlamlı bir vefa gösterisine de ev sahipliği yaptı. Mezun olduğu ...