JCI Kadıköy

JCI Kadıköy, genel kurul toplantısını gerçekleştirdi

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Kadıköy Şubesi’nin geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen olağan genel kurulu, ByOtell’de düzenlenen gecede katılımcılardan tam not aldı. JCI Kadıköy 2015 yılı Dönem Başkanı Fatih Şengül’ün faaliyet sunumu sonrası 2015 yönetiminin ibra edildiği toplantıda, 2016 yönetiminin ara faaliyet raporu Dönem Başkanı Ayşe Başak Çakır tarafından genel kurul üyelerine sunuldu.

Olumlu bir atmosferde geçen genel kurulda, mali ve faaliyet raporlarının değerlendirilmesinin yanı sıra 2017 yılının yeni yönetimi ve yönetim kurulu da delegelere tanıtıldı.

jci-kadikoy-genel-kurul-toplantisini-gerceklestirdi (5)

YENİ YÖNETİM KURULU ONAYLANDI…

Oybirliği ile yeni yönetim üye listesinin onaylandığı genel kurulda, başarılı geçen oturumların ardından toplantıya son verildi. JCI Kadıköy 2017 Yönetim Kurulu Üyeleri ise şu isimlerden oluştu: Didem Yorulmaz Metin, Mehmet Ali Öğün, Esra Durcan, Emrah Tezcan, Fidan Aydın, Baki Eser Özeke, Gonca Kübra Pehlivan.

jci-kadikoy-genel-kurul-toplantisini-gerceklestirdi (4)

jci-kadikoy-genel-kurul-toplantisini-gerceklestirdi (2)

jci-kadikoy-genel-kurul-toplantisini-gerceklestirdi (3)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

cocuklar-yariyil-senliginde-bulusuyor-1-

Çocuklar, Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği yarıyıl şenliğinde buluşuyor

Yarıyıl tatilinde çocuklar Kadıköy Belediyesi’nin düzenlediği Yarıyıl Şenliği’nde birbirinden renkli etkinliklerle doyasıya eğlenecek. 19 Ocak-3 Şubat tarihleri arasında ...