Turkcell

Turkcell’den meydanlara ücretsiz wifi

Turkcell, 15 Temmuz darbe girişiminden bu yana meydanları boş bırakmayan ve demokrasi nöbetini sürdüren vatandaşlar için iletişim desteği sunmaya devam ediyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul, Ankara, Konya, Bursa, Kayseri, Gaziantep, Denizli, İzmir ve Antalya’da toplam 14 meydanda ücretsiz kablosuz internet hizmeti sunuluyor. Bu hizmetten sadece Turkcell’liler değil, diğer operatörlerin aboneleri de yararlanabiliyor.

Turkcell Wifi hizmeti İstanbul’da Taksim, Saraçhane, Kadıköy Rıhtım, Vatan Caddesi, Bağcılar ve Esenler Meydanlarında, Ankara’da Kızılay Meydanı, Konya’da Mevlana Meydanı, Bursa’da Fomara Meydanı, Kayseri’de Cumhuriyet Meydanı, Gaziantep’te Demokrasi Meydanı, Denizli’de Çınar Meydanı, İzmir’de Konak Meydanı ve Antalya’da Cumhuriyet Meydanı’nda sunuluyor. Şirket, fiber hızındaki kablosuz internet bağlantısıyla kullanıcıların bilgiye erişmesini ve iletişimin kesintiye uğramamasını sağlamayı amaçlıyor.

KULLANICI BAŞINA GÜNLÜK 250 MB ÜCRETSİZ İNTERNET…

Turkcell’in fiber hızında wifi hizmeti sunduğu ve kullanıcı başına günlük 250 MB internet kullanılabilen meydanlarda, sistemin kurulmasından bu yana geçen 13 günlük sürede bin 600 GB’ın üzerinde data kullanımı gerçekleştiği bildirildi. Ücretsiz kablosuz internet hizmetinden yararlanmak için, kablosuz ağı seçtikten sonra telefon numarasını girmek ve telefona gelen SMS ile giriş yapmak yeterli oluyor.

KOTALAR YÜKSELTİLDİ, TANIMLAMALAR ARTIRILDI…

Turkcell ayrıca, 15 Temmuz itibarıyla olağanüstü durumlarda bölgesel olarak tanımlanan Acil İletişim Paketi’nin kotasını yükselterek tüm müşterilerine ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve internet tanımlaması yaptı. Paketin tanımlaması yurt dışında bulunan 190 bin müşteriyi de kapsayacak şekilde uygulanırken, OHAL ilan edildikten sonra paketteki internet kotası artırılarak yeni bir tanımlama daha yapıldı. Ayrıca, özellikle 15 Temmuz gecesi kesintisiz televizyon yayını yapan Turkcell TV+ platformunu kullananlar için de ücretsiz olarak 4 GB ek internet paketi tanımlaması yapıldı.

Turkcell

Turkcell’in fiber hızında wifi hizmeti sunduğu ve kullanıcı başına günlük 250 MB internet kullanılabilen meydanlarda, sistemin kurulmasından bu yana geçen 13 günlük sürede bin 600 GB’ın üzerinde data kullanımı gerçekleşti…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kaynarca-Pendik-Tuzla metro ihalesi

Alarko Holding CEO’su Ayhan Yavrucu, “Kaynarca-Pendik-Tuzla projesi yapılacak, finansman modelleri üzerinde çalışıyoruz” dedi. Alarko Holding CEO’su iptal edilen ...