İzocam Bayileri’nde “Şov devam ediyor”…

İzocam Bayileri, “14. Uluslararası Bayi Toplantısı” için Antalya’da buluştu. 2013 yılı iş sonuçlarının değerlendirildiği toplantıda, 2014 yılı hedefleri paylaşıldı ve 2013’te en yüksek ciroya ulaşan 27 bayi ödüllendirildi.

İzocam, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Uluslararası Bayi Toplantısı’nın ondördüncüsünü gerçekleştirdi. Antalya Ela Quality Hotel’de düzenlenen 14. Uluslararası Bayi Toplantısı’na, yurtiçinden 96 ve yurtdışından 16 olmak üzere toplam 112 bayi katıldı. Dr. Murat Bilgili, toplantıya “Yaşam Koca Bir Sahnedir” başlıklı konuşmasıyla katıldı.

İzocam’ın 2013 yılı iş sonuçlarının değerlendirildiği ve 2014 hedeflerinin anlatıldığı toplantının açılışını, İzocam Genel Müdürü A. Nuri Bulut gerçekleştirdi. “Doğruları yaparak, eğiterek, heyecanla ve cesaretle yürümeyi sürdürüyoruz” diyen A. Nuri Bulut, dünya ve Türkiye’ye yönelik çok yönlü beklenti ve değerlendirmeler ile yatırımları özetlediği konuşmasını tamamladı.

“KARBON NÖTR” ETKİNLİĞE İMZA ATILDI…

İzocam, bu yıl toplantı için ulaşımdan konaklamaya neden olunan enerji tüketiminden kaynaklanan karbon salımını dengeleyerek, “Karbon Nötr” bir etkinliğe de imza attı. 14. Uluslararası Bayi Toplantısı için gerçekleşen transferler, otel konaklamaları, transferler ve uçuşların enerji tüketiminden  kaynaklanan 119,8 ton CO2e salımı, İklim Gönüllüleri tarafından uluslararası standartlara uygun olarak hesaplandı ve portföylerinde bulunan “Gold Standard” sertifikalı yenilenebilir enerji projeleri desteklenerek, eşdeğer karbon salımı dengelendi.

“ŞOV DEVAM EDİYOR”…

Bu yıl “Şov devam ediyor” konsepti ile gerçekleştirilen İzocam Bayi Toplantısı çerçevesinde, İzocam çalışanları ve bayilerin katılımıyla Survivor takım oyunları düzenlendi. Ünlü oyuncu Dost Elver’in eşliğinde karaoke gecesinde bir araya gelen İzocam bayileri ve çalışanları, listeden seçtikleri şarkıları sahnede seslendirerek, renkli ve eğlenceli bir akşam geçirdiler. Gerçekleştirilen yarışmalarda dereceye girenlere madalya töreni yapıldı.

27 BAYİ ÖDÜL ALDI…

Toplantının son akşamı gerçekleştirilen “Gala Yemeği ve Ödül Töreni” ile 2013 yılında en yüksek ciroya ulaşan bayiler ödüllendirildi. Törende, 10 farklı kategoride 27 bayi ödül aldı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...