İstanbul’un teknoloji dergisi Tech İstanbul yayında!

Akıllı bilgilendirme sistemlerinden e-belediye çözümlerine, İstanbul’u teknolojik yeniliklerle buluşturarak vatandaşların hayatını kolaylaştıran İstanbul Büyükşehir Belediyesi, dijital uygulamalarıyla da birçok şehre örnek oluyor. Teknolojiyle dost şehir İstanbul’da yeni hayata geçirilen dijital teknoloji dergisi Tech İstanbul, tamamen ücretsiz olarak vatandaşların beğenisine sunuldu.

WEB ÜZERİNDEN OKUNABİLECEK…

Aylık periyotta yayınlanacak olan dijital dergi, iOS/Android telefonlara ve tabletlere ücretsiz olarak indirilerek, web üzerinden interaktif yapıda okunabilecek. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı tarafından hazırlanan dergi sadece İstanbullulara değil, teknolojiye ilgi duyan herkese hitap ediyor. Aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni teknoloji hizmetleri, vatandaşa temas noktasındaki mobil uygulamalar, yazılım ve gelecek projelerinin yanı sıra teknoloji dünyasındaki en son gelişmeler, inovatif ürünler, araştırma konuları, analizler, röportajlar, çocuk-ebeveyn odağında tavsiyeler, start-up’lara yönelik sayfalar ve daha fazlası ile dopdolu bir içerik sunuyor.

Tech İstanbul

HERKESİN TEKNOLOJİ DERGİSİ…

İnterakif özellikleriyle modern çağın dijital koşullarıyla da uyum içinde olan Tech İstanbul, en son akıllı telefon kullanım alışkanlıklarına göre yapılandırıldı. Dokunmatik ögelerle açılan sayfalar, pratik fotoğraf galerileri, video ve metinlerle modern bir teknoloji dergisi kurgulandı. Derginin içerik ve teknoloji kurgusunda “anlaşılır olmak”, öne çıkan özelliklerden biri. Sadece metinlerin okunması şeklinde bir yapı sergilemeyen Tech İstanbul, görsel-işitsel formda hazırlanmış içeriğiyle her yaştan her kesime hitap eden, kullanıcı deneyimini önemseyen bir yapı sağlıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Marea Sea Food

Baş döndürücü lezzetlerin adresi; Marea Sea Food

Farkını ancak ziyaret ettiğinizde anlayabileceğiniz lezzet noktaları arasında yer alan Ataşehir Marea Sea Food, sadece muhteşem dekorasyonu ile ...