İSPARK engelli vatandaşları unutmuyor…

İSPARK, modern ve teknolojik otoparkları yaşam merkezi haline getirirken; engelli vatandaşlara yönelik hizmetlerini de yaygınlaştırıyor. Kent genelinde açık, katlı ve yol üstü otoparklarda engelli vatandaşların rahat bir şekilde parklanmalarını sağlayacak sistemler, İSPARK tarafından hayata geçiriliyor.

İSPARK, engelli sürücülere yer çizgileri ile özel alan ayırırken, katlı otoparklarda engelli asansörü ve diğer ekipmanlarla hizmet veriyor. Böylece, sürücülerin rahat bir şekilde parklanmasına imkân sağlanıyor.

Kent genelinde hayata geçirdikleri otoparklarda engelli vatandaşlara yönelik hizmetlere öncelik verdiklerini belirten İSPARK Genel Müdürü Mehmet Çevik, “Otoparklarımızda uygun noktalarda engelli sürücülerin rahat parklanmasını sağlayacak projeleri hayata geçiriyoruz”  dedi.

ENGELLİ VATANDAŞLARA ÜCRETSİZ OTOPARK HİZMETİ…

İSPARK’a ait otoparklardan bugüne kadar yaklaşık 24 bin engelli vatandaş yararlanırken, yapılan ücretsiz parklanma sayısı 160 bin’in üzerinde gerçekleşti. İSPARK, engelli vatandaşlara yol üstü otoparklarda 3, açık katlı otoparklarda ise 8 saat ücretsiz hizmet veriyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yeditepe Gurme

Açık havada iftarın adresi; Yeditepe Gurme

İçinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayının olmazsa olmazı kabul edilen iftar yemekleri arasında en cazip olanı, hiç şüphe yok ...