Irmak Okulları’nda “Uluslararası Gün”…

Verdiği kaliteli eğitim hizmetinin yanı sıra topluma katkı sağlayan sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken; öğrencilerine hem akademik, hem sosyal, hem de kültürel anlamda zengin öğrenme ortamları sunan Irmak Okulları’nın öğrenme odaklı etkinlikleri tüm hızıyla sürüyor.

Bu kapsamda 16 Nisan Çarşamba günü, Irmak Okulları Okul Aile Birliği’nin düzenlediği “Uluslararası Gün” etkinliği gerçekleştirildi. Yapılan etkinlik, öğrencilerin uluslararası kültürel zenginliklerin farkına varmalarını hedefledi. 10 değişik ülke kültürünün tanıtıldığı etkinlikte ülkelerin tarihi, geleneksel kıyafetleri, yemekleri ve müzikleri tanıtıldı.

ÖĞRENCİLER, DEĞİŞİK ÜLKELERİ TANIMA FIRSATI BULDULAR…

Irmak Okulları öğrencileri, değişik ülke stantlarını öğretmenleri ile birlikte gezerek, ülkeleri tanıma fırsatı buldular. Öğrenciler, ziyaret etmek istedikleri ülkelere daha önce kendilerine dağıtılan pasaportlarla giriş yaptılar. Renkli görüntülere sahne olan “Uluslararası Gün” etkinliğinde, tüm ülke stantları büyük ilgi gördü.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

EMAAR Akvaryum

EMAAR Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi açıldı

Çocuklara sualtı dünyasını eğlenceli bir şekilde öğretmek amacıyla EMAAR Square Mall’de yerini alan EMAAR Akvaryum ve Sualtı Hayvanat ...