Irmak Okulları’nda bu söyleşi kaçmaz!

Yaşam Atölyesi kurucusu, kişisel dönüşüm uzmanı ve yazar Aret Vartantan, sık sık sosyal projelere imza atan Irmak Okulları’nda söyleşi gerçekleştirecek.

Öğrencilere sadece akademik eğitimin verilmesinin yeterli olmadığını düşünen Irmak Okulları yönetimi, geleceğin başarılı isimlerini sosyal yaşama hazırlayabilmek ve saygın bireyler haline getirebilmek için bir etkinliği daha gençlerle buluşturuyor.

BU SÖYLEŞİ UFUK AÇACAK…

Yaşam amacını; “Bir tek insanı bile dışarıda bırakmadan, her bireyin kendini ve yaşam amacını sevgi üzerine kurulu bir zeminde gerçek kılmasını sağladığı bir dünyaya hizmet etmek” sözleriyle ifade eden Aret Vartaryan, öğrencilerin ufkunu açacak. Söyleşinin ardından ise yeni kitabı da dahil olmak üzere kitaplarını imzalayacak. Irmak Okulları öğrencileri tarafından heyecanla beklenen söyleşi, 6 Nisan Çarşamba günü saat 11.00’de gerçekleşecek.

sporvitrini

Hakkında Buse Çelik

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Esra Beyaz

Esra Beyaz, ilk kişisel sergisiyle Ataşehir’de

Yeni ressamlarımızdan Esra Beyaz, ilk kişisel sergisiyle sanatseverlerin karşısına çıktı. Ataşehir Novada Alışveriş Merkezi bünyesindeki Cemal Süreya Sanat ...