Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Irmak Okulları TOFD ile işbirliği yaptı…

Irmak Okulları öğrencileri, plastik kapak toplama kampanyası için TOFD ile işbirliği yaptı.

Öğrencilerine hem akademik, hem sosyal, hem de kültürel anlamda zengin öğrenme ortamları sunan, verdiği kaliteli eğitim hizmetinin yanı sıra topluma katkı sağlayan sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Irmak Okulları, 5 yıldır sürdürdüğü plastik kapak toplama kampanyası için bu dönem Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) ile işbirliği yaptı.

Irmak Okulları, 5 yıldır aralıksız olarak sürdürdüğü plastik kapak toplama kampanyasını, bu dönem TOFD ile işbirliği yaparak büyütmeyi hedefliyor. TOFD, toplanan ve bağışlanan plastik kapakları geri dönüşüme göndererek elde ettiği gelir ile ihtiyacı olan engellilere, manüel ya da akülü tekerlekli sandalye sağlayacak.

Irmak Okulları öğrencileri, bu kampanyayı geniş bir kitleye yayarak doğal kaynakları, çevreyi korumayı ve engellilerin yaşamını kolaylaştırmayı hedefliyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe Park

Buray, Maltepe Park’a geliyor

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerini sevdikleri isimler ile bir araya getiren Maltepe Park, 19 Mayıs Cuma günü pop müziğinin sevilen ...