İlim Koleji

İlim Koleji bölge basınını ağırladı

Özel İlim Eğitim Kurumları, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak amacıyla İlim Koleji’nde basın mensuplarına kahvaltı düzenledi.

Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Coşkun ile Yönetim Kurulu Üyeleri Okul Müdürü Halil Bulut, Telat Coşkun, Ömer Kurt, Çetin Malkoç ve İsmail Keskin, bu önemli günü kutlamak amacıyla bölge basın mensubu çalışanlarıyla bir araya geldiler. Başkan Coşkun kurum hakkında bilgilendirmeler yaparken, gelecek hedeflerinden ve TEOG’da elde edilen yüzde 80,66’lık başarının arttırılmasına yönelik çalışmalardan bahsetti.

ilim koleji

HEDEF, KÜLTÜRLÜ VE ÇAĞDAŞ BİREYLER YETİŞTİRMEK…

“Hedefimiz, milli manevi değerler ışığında sorgulayan, düşünebilen, sorumluluk sahibi, kültürlü ve çağdaş bireyler yetiştirmektir” diyen Coşkun’un konuşmasının ardından, sınıflar ve okul gezilerek basın ile fotoğraflar çekildi. Tüm yönetim kurulu ve idareciler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak, teşekkürlerini sundu.

İlim Koleji

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlamak amacıyla, İlim Koleji’nde basın mensuplarına özel kahvaltı düzenlendi…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Fikret Bay

Maltepe Çerkez Derneği’nin acı kaybı: Fikret Bay vefat etti

Maltepe Çerkez Derneği’nin sevilen saygın üyelerinden Fikret Bay (74), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yumdu. Bay’ın cenazesi, ...