Hollywood yıldızı Christopher Atkins Kadıköy’de…

Dünyayı kasıp kavuran Dallas dizisi ve The Blue Lagoon (Mavi Göl) filmi ile efsaneleşen ünlü aktör Christopher Atkins, İsveçli sevgilisi Sandra ile birlikte Moda Deniz Kulübü’nün onur konuğu oldu. Op. Dr. Hasan Fındık’a ameliyatsız yüz gerdirme operasyonu için Türkiye’ye gelen Atkins, Kadıköy’e hayran kaldı.

Oscarlı oyuncu, adına düzenlenen tören öncesi dünyalar güzeli Sandra ile birlikte Moda Deniz Kulübü’nü keşfe çıktı.

KADIKÖYLÜLER İÇİN KADIKÖY LIFE OBJEKTİFLERİNDE…

Christopher ve Sandra, Kadıköylülere özel karelerini Kadıköy Life objektiflerine verdi. Ünlü aktör; “Burada olmaktan mutluyum. Moda mükemmel bir yer” diyerek, Sandra ile birlikte keyifli dakikalar geçirdi.

MODA DENİZ KULÜBÜ YÖNETİMİ HAYRAN BIRAKTI…

Kadıköy kültürünü temsil eden ender değerler arasında yer alan Moda Deniz Kulübü’nün yönetimi, dünyaca ünlü aktörü Moda nezaketi ile karşıladı. Christopher Atkins, onyıllar önce dizileri ve filmlerini ilgiyle takip eden Kadıköylü fanlarıyla da bir araya geldi. Gençlik yıllarında The Blue Lagoon filmiyle büyük çıkış yakalayan ve Dallas dizisinde milyonları ekranlara kilitleyen başarılı oyuncu, Moda Deniz Kulübü Başkanı Teoman Taşpınar, 2. Başkan Kazım İspahani, Genel Müdür Ayhan Alpakın ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Kulüp yönetiminin sıcakkanlılığı ve misafirperverliği, Atkins ve Sandra’nın defalarca teşekkürleri ile karşılandı.

CHRISTOPHER’A FRAGMAN SÜRPRİZİ…

Moda Deniz Kulübü yüzme havuzu yanında gerçekleştirilen “Geleneksel Sinema Günleri” etkinliğinde dünyaca ünlü aktör, sürpriz karşısında duygu dolu anlar yaşadı. The Blue Lagoon (Mavi Göl) filminin fragmanı dev ekranda gösterime girince Atkins, şaşkınlığını gizleyemedi. Fragmanın sonunda mikrofonu eline alan Oscarlı aktör, Moda sakinlerine büyük bir sürpriz yaptı.

KARİYER ÖDÜLÜ TAKDİM EDİLDİ…

Moda Deniz Kulübü Başkanı Teoman Taşpınar, güne özel kariyer ödülünü Atkins’e takdim etti. Yine kulübün Genel Müdürü Ayhan Alpakın, ünlü aktör ve İsveçli sevgilisi Sandra ile yakından ilgilenerek, Kadıköy kültürüne yönelik açıklamalarda bulundu. Christopher, geceye özel imza etkinliğinin ardından Kadıköy’den ayrıldı.

Ünlü aktör Christopher Atkins ve Moda Deniz Kulübü Başkanı Teoman Taşpınar…

Moda Denüz Kulübü Genel Müdürü Ayhan Alpakın, organizasyonu düzenleyen Hollywood V&R Prodüksiyon ortağı Varol Porsemay, Oscarlı aktör Christopher Atkins, Hollywood V&R Prodüksiyon ortağı Ramiz Özbey ve Moda Deniz Kulübü 2. Başkanı Kazım İspahani…

Ünlü Hollywood yıldızı Christopher ve sevgilisi Sandra, Türk misafirperverliğine ve Moda manzarasına hayran kaldı…

Christopher Atkins, Moda Deniz Kulübü Genel Müdürü Ayhan Alpakın ile Geleneksel Sinema Günleri’ni ilgiyle takip etti…

Sempatik çift, Kadıköy Life objektiflerine bol bol poz verdi…

Oscarlı oyuncu, Moda Deniz Kulübü Halkla İlişkiler Koordinatörü Gamze Gedik adına fotoğraflarına imzaladı…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...