Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel hizmete girdi

Bölgeye 100 kişilik istihdam imkanı yaratan Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel, Anadolu Yakası’nda Pendik sınırları içerisinde hizmete girdi.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve Pendik tren garına yakın olması ile iş, toplantı ve tatil amaçlı konaklamaları için ideal bir seçenek oluşturan, Troyka Turizm ve Otelcilik tarafından işletilen Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel; 2 restaurant, 1 bar, 9 toplantı salonu ve 290 misafirin rahatça konaklayabileceği 140 odası ile bölgeye hareket ve farklılık katmayı hedefliyor.

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay

BÖLGEYE YENİ BİR NEFES…

Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Genel Müdürü Murat Yetişgen, açılışta yaptığı konuşmada “Holiday Inn, dünya genelinde 774 milyon Euro’luk yatırımıyla 3 bin 400’den fazla otel ve 430 bin oda ile konukseverlilik tarihinin en büyük buluşmasını gerçekleştiriyor. Bu buluşma, konuklarımızın dünya genelinde aynı hizmet ve deneyimi yaşaması anlamına geliyor. 60. yıldönümünü kutlayan ve dünya çapında her yıl 100 milyon misafirin konakladığı Holiday Inn, güvenilir bir markadır. Bu nedenle Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay, bölgeye yeni bir nefes getirecek olup,  konaklayan misafirlerimize sıcak bir karşılama ve keyifli bir konaklamayı garanti ediyoruz” dedi.

Holiday Inn Istanbul Tuzla

Bölgeye 100 kişilik istihdam imkanı yaratan Holiday Inn Istanbul Tuzla Bay Hotel, Anadolu Yakası’nda Pendik sınırları içerisinde hizmete girdi…

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Adalar’ın yeni kaymakamı görevine başladı

Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği’nden İstanbul Adalar Kaymakamlığı’na atanan Mustafa Ayhan, yeni görevine başladı. Bugüne kadar birçok yerde ...