“Hiçbir hayal ulaşılamaz değildir…”

Caddebostan Sahil Lions Kulübü tarafından “Hayallerini izle” sloganından esinlenerek düzenlenen “Hiçbir Hayal Ulaşılamaz Değildir” öykü yarışması ödül töreni, LİAY Vakfı Kilercibaşı Köşkü’nde gerçekleştirildi.

Lions Kültür-Sanat Koordinatörü Nesibe Müsevitoğlu’nun koordinasyonunda düzenlenen yarışmaya 37 öykü katıldı. Ön eleme sonucunda ise 11 eser finale kaldı. Finale kalanlar arasından ilk üç derece belirlenirken; Grolland’dan katılan bir yarışmacı “Uluslararası Dostluk Ödülü”, 5 yarışmacı “Mansiyon” ve iki yarışmacı da Anı kategorisinde “Özel Ödül” aldılar.

Yarışmaya katılan yarışmacılar ile jüri üyelerinin okumanın önemine değinen kısa konuşmalarının ardından barkovizyon eşliğinde kazananlara ödülleri; Kültür-Sanat Koordinatörü Nesibe Müsevitoğlu, Caddebostan Sahil Lions Kulübü Başkanı Candan Yılmaz, Lions 118-Y Yönetim Çevresi Konfederasyon Başkanı Selva Ülgen ve 2. Yardımcısı İsmet Özer Balta tarafından verildi.

Tören sonunda Caddebostan Sahil Lions Kulübü tarafından verilen kokteylde, yarışmacılar ve jüri üyeleri sohbet etme fırsatı buldular.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

holokost-ile-yuzyuze-sergisi-24-ocak-ta-acilacak

“Holokost ile Yüzyüze” sergisi, 24 Ocak’ta açılacak

Yusuf Tolga Ünker‘in siyah-beyaz Holokost fotoğraflarını renklendirerek hazırladığı “Holokost ile Yüzyüze” sergisi, 24 Ocak’ta 500. Yıl Vakfı Türk ...