hafriyat

Hafriyat kamyonları Kadıköy’de bir can daha aldı

Kadıköy’de sancılı Ekim ayı devam ediyor. Son olarak Erenköy’de devrilen hafriyat kamyonunun altında kalan bir işçi daha hayatını kaybetti. Erenköy Mahallesi Yakutlu Sokak’ta yapımı devam eden bir inşaata toprak döken hafriyat kamyonu, üzerinde bulunduğu zeminin çökmesi sonucu devrildi.

BİR CAN DAHA YİTİRİLDİ…

Olay yerine polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edilirken, kamyonun altında kalan işçiyi kurtarmak üzere çalışma başlatıldı. Kepçe yardımıyla kaldırılan kamyonun altından kurtarılan Mehmet Demirkaya (66), kaldırıldığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

hafriyat

EKİM AYI, KADIKÖY’DE FECİ KAZALARLA GEÇİYOR…

Kadıköylülerin şehrin dört bir yanında ağır tonajlı inşaat araçları ile boğuşması sürüyor. Son olarak yaklaşık 2 hafta önce Moda’da iki kişi inşaat malzemesi taşıyan kamyonun altında kalmış, 22 yaşındaki üniversite öğrencisi genç kız hayatını kaybetmişti. Ekim ayı Kadıköy’de feci kazalara sahne olurken, bilanço ve can kayıpları her geçen gün artıyor.

hafriyat-kamyonlari-kadikoyde-bir-can-daha-aldi-2

Kadıköy’de sancılı Ekim ayı devam ediyor. Son olarak Erenköy’de devrilen hafriyat kamyonunun altında kalan bir işçi daha hayatını kaybetti…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kadıköy'de kaçırılmayacak konferans

Kadıköy’de kaçırılmayacak konferans

Kozyatağı Kültür Merkezi’nde 22 Ocak akşamı Kadıköylüleri keyifli bir konferans bekliyor. Anadolu Aydınlanma Vakfı etkinlikleri kapsamında Metin Bobaroğlu ...