Gülse Birsel, Palladium’a geliyor…

Oyuncu, senarist, gazeteci gibi kartvizitlerinin yanı sıra Türkiye’nin en çok sevilen köşe yazarı olma unvanını da elinde bulunduran Gülse Birsel, Palladium’a geliyor.

8 Mart Salı akşamı saat 19.00’da Ataşehir’in ünlü alışveriş merkezi Palladium’da sevenleriyle buluşacak olan Gülse Birsel, “Mizahi Yaklaşımlar” başlıklı söyleşiye katılacak. Aynı zamanda kitaplarını da imzalayacak olan Birsel, misafirlerin sorularına da cevap verecek.

SEVİLMEK, KENDİNİ SEVMEKTEN GEÇER!..

Palladium Aışveriş Merkezi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için düzenlediği “Kendini Şımart” başlıklı etkinlik, kadınlar tarafından büyük ilgi gördü. “Kendini çok sev, çünkü sevilmek kendini sevmekten geçer. Bu hayatta en çok kendini şımartmalı insan” mottosu ile bir dizi etkinlik düzenleyen Palladium; 5 Mart’ta Hande Kazanova, 6  Mart’ta Umut Eker, 7 Mart’ta Aşkın Kapışmak’ı ziyaretçileri ile buluşturdu. Bayan ziyaretçilerin AVM’ye girmeleri  ile makyaj ekipleri tarafından karşılanıp ücretsiz olarak makyaj yapılması, etkinliğin büyük ilgi gören uygulamaları arasında yerini aldı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Türkan Saylan ölümünün 9.yılında Maltepe’de anıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Onursal Başkanı Prof. Dr. Türkan Saylan, ölümünün 9. yılında Maltepe’de, adını taşıyan kültür ...