Giresunlular Derneği’nden Çekmeköy Belediyesi’ne ziyaret…

1

Çekmeköy Belediyesi’nin kapısını herkese açık tutan Başkan Ahmet Poyraz, Salı günleri gerçekleştirdiği halk gününde, Çekmeköy’deki bazı derneklerin yöneticilerini ağırladı.

İlk olarak, Çekmeköy Esnaf Sanatkârlar Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Poyraz’ı ziyaret etti. Başkan Poyraz’a, Çekmeköy’e kazandırdığı yeni hizmet binası ve yepyeni tesisler için teşekkür eden yöneticiler, Çekmeköylü esnaf ve sanatkârların istekleriyle yakından ilgilendiği için şükranlarını ilettiler.

Gün içinde, Çekmeköy Giresunlular Derneği Başkanı ve üyeleri de Başkan Ahmet Poyraz’ı ziyaret etti. Başkan Poyraz’a yeni hizmet binasının hayırlı olması temennisini ileten Giresunlular Derneği üyeleri, ilçede yakın dönemde ard arda gerçekleşecek yeni projeler hakkında bilgi veren Poyraz’ı ilgiyle dinlediler.

Kapılarının tüm sivil toplum kuruluşlarına ve vatandaşlara her zaman açık olduğunu söyleyen Başkan Poyraz, halkın içinde ve yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.  

2

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Şeffaf Mutfak

3. Şeffaf Mutfak Festivali’ne yoğun ilgi

Diversey ve Çekmeköy Belediyesi’nin işbirliğiyle bu yıl üçüncüsü gerçekleşen Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali, günden güne artan yoğun ...