Gebze Zabıtası’ndan yeni yıl denetimleri…

1

Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, yılbaşı öncesi ilçede denetimlerini sıklaştırdı. Vatandaşların huzur içerisinde bir yılbaşı akşamı geçirmeleri, sağlıklı ve gıda hijyen kurallarına uygun ürünler tüketmeleri amacıyla işyerlerini denetleyen ekipler, olumsuz  herhangi bir durumla karşılaşmadı.

İlçe merkezinde ve Eskihisar sahilinde Gebzelilere hizmet veren lokanta ve restaurantları denetleyen Zabıta Müdürlüğü Gıda Denetim Ekipleri, aynı zamanda kaçak ve bandrolsüz içki kontrolü de yaptı. Lokanta ve restaurantlarda yapılan denetimlerde; bandrolsüz, üretim izni olmayan ve merdiven altı üretim diye tabir edilen içki kontrolü yapıldı.

Denetimlerde insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir durumla karşılaşılmadığını belirten Gebze Belediyesi Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, vatandaşlara istek, görüş ve şikâyetleri için Alo Zabıta 153, 0262 641 78 08 ve [email protected] adresinden ulaşmaları çağrısında bulundu.

Yetkililer ayrıca, denetimlerin yılın sonu günü de yapılacağını bildirdi. 

2 yorum

  1. sayın belediye yetkilileri ve zabıta müdürlügü sorumluları benim sizlere olan sorum şunlardan ibaret son zamanlarda zabıta müdürlügüne epey yeni elemanlar alındı ama bunların hiç birisi görev yapsın diye alın mamış bazı sabahlar halkotobüsü ve dolmuşla sabahları çarşıya çıkarken arabaya biniyorlar ve sabahları bilmessiniz dolmular bayagı kalabalık olur bizler üstüte bineriz arabaya ve bu arabalar kırmızı ışıktabile hiç durmazlar bu zabıtaların arasında birde trafik zabıtası da var bunlar bu dolmuşlara müdahale bile edemiyorlar nedeni dolmuşa vermedikleri üç kuruş yol parası yüzünden mi acaba bunu sizlere sorarım zaten sadece zabıta deyil buna trafik ve karakol polisleri de dahil demekki bu halk kaderine terk edilmiş tam anlamıyla hele sabah ları beylik bagı dolmuşları tam bir keşmekeş allah rızası için sizbir trafik zabıtası olarak şehir içi trafik ten sorumlusunuz bu milletin mebali sizin boynunuza bunu da bilesin zabıta müdürü o koltukta oturmak sorumluluk isteyen bir iş salla başı al maaşı deyil aldıgınız maaşın hakını göreviniziyaparak bu millete ispatedin benim dikkatimi çekiyor sokaklarda hiç zabıta görevlisi yok bu zabıtaları nerede göreve yoluyorsunuz sayın müdür bey …….. bilal kurul saygılarımla

  2. Beytullah AŞIK

    41m3474 plakalı gebze beylikbağı dolmuşu insan onur ve haysiyetine uygunsuz davranmakla aracından inmeye çalışan hasta ve yaşlı bir ınsanın inmesini beklemeksizin aracının kapısını kapatmış ve annemi biraz sürüklemiş ve annem elini aracın kapı demirlerini bırakır bırakmaz kaçmıştır bu nasıl bir insanlık nasıl bir esnaflıktır, gereken resmi takipler yarın dokrdan alınacak raporla adli makamlarca yapılması istenecektir

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Dubai Emiri

Dubai Emiri’nden Gebze Darıca’ya ultra lüks malikane!

Son yıllarda atağa kalkan, yurt dışında da önemli bir konuma gelen Türkiye mobilya sektörü, marka ve tasarımda da ...