Gebze Belediyesi ile “Okullar Spor Doluyor”

Eğitime katkı ve desteklerini arttırarak sürdüren Gebze Belediyesi’nin düzenlediği “Okullar Spor Doluyor” çalışması kapsamında 5 binin üzerinde basketbol, futbol ve voleybol topu dağıtımına düzenlenen törenle başlandı. Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü de kutlayan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker; “Öğretmenler milletlerin geleceğinde eşsiz bir yere sahiptir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın eğitimleri konusunda sizlere sonsuz güveniyoruz” dedi.

Gebze Kültür Merkezi’nde düzenlenen dağıtım töreninin ardından Mümin Sekman, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle “Herşey Seninle Başlar” isimli bir seminer verdi. GKM’de düzenlenen törene öğretmenlerin yanı sıra ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan, Belediye Başkan Yardımcısı Sadık Albayrak ve okul müdürleri katıldı.

OKULLAR SPOR DOLUYOR…

Başkan Köşker, törende yaptığı konuşmada “Gebze Belediyesi olarak eğitimin ve eğitimcinin her zaman yanında olmaya çalışan bir belediyeyiz. Her anlamda eğitime elimizden gelen katkıyı veriyoruz. Eğitimin yanında sporun da eğitim için oldukça önemli olduğunu düşünüyor ve çocuklarımızın sağlıklı bir yaşam sürmeleri için spor aktivitelerine katılımlarını sağlıyoruz” dedi.

gebze belediyesi

Eğitime katkı ve desteklerini arttırarak sürdüren Gebze Belediyesi’nin düzenlediği ‘Okullar Spor Doluyor’ çalışması başladı…

sporvitrini

Hakkında Sedanur Çınar

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ümraniye’de yaşlılar yalnız değil!

Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini hayata geçiren ve Yaşlı Hizmet Birimi ekibini oluşturan Ümraniye Belediyesi; ilçede yaşayan hastaları, ...