Gazeteci Yaşar Kaba kızını evlendirdi…

Gazeteci-yazar Yaşar Kaba’nın kızı Sevinç’in üniversite eğitimi evlilik ile noktalandı. Diplomalarını alan Sevinç Kaba ve Yunus Davutlar, hayatlarını birleştirdi.

Üsküdar’da gerçekleşen ve seymen ekibinin renk kattığı düğün törenine İstanbul Flaş Gazetesi İmtiyaz Sahibi; Gazeteciler Sosyal Sorumluluk Projeleri Derneği (GASSOPDER) Başkanı Yaşar Kaba’nın da yönetim kurulu üyesi olduğu Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği (AYGAD) üyeleri ile birlikte birçok davetli katıldı. AYGAD ve GASSOPDER üyeleri aynı çatı altında, Kaba Ailesi’nin mutlu gününe ortak oldu.

ÇOK YAKIŞTILAR!..

Davetlilerin “Birbirlerine çok yakıştılar” yorumlarıyla mutlu olan Sevinç & Yunus çifti, özel günün heyecanını Kadıköy Life ile paylaştı. Genç damat; “Kırklareli Üniversitesi’nde bankacılık okuduğum dönemde, işletme eğitimi alan Sevinç’e aşık oldum. Ailelerimizin de rızasını aldık, hayalimize kavuştuk. Darısı bekârların başına” dedi.

Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği (AYGAD) Başkanı Ümit Kahyaoğlu, Gazeteci Halil Topal ve Kadıköy Life yönetiminin de katıldığı özel günde gelin babası Yaşar Kaba; “Mutluyuz, kızımızı yuvasına uğurladık. Bir anne ve babanın görmeyi en çok arzuladığı anlardan birini yaşadık. Düğün törenimize katılan ve yanımızda olduklarını hissettiren tüm dostlarımıza teşekkür ederim” şeklinde konuştu. Üniversitelerinde diplomalarını alan gelin ve damat, evlilikleri ile birlikte iş hayatının ağırlık kazanacağı sürece yelken açtı.

Kadıköy Life Ailesi olarak çifte bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz…

Kaba ailesi; “Bir oğlumuz daha oldu. Ömür boyu mutluluklar diliyoruz” diyerek çifti tebrik etti. Emine Kaba, Sevinç Kaba, Yunus Davutlar ve Yaşar Kaba…

Kaba ve Davutlar Aileleri… Rıza & Nezire Davutlar, Emine & Yaşar Kaba…

Üniversite arkadaşları, eğitim finalinin ardından nikâh masasına oturdu…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

EDD Yapı

EDD Yapı dostları iftarda bir araya geldi

Aynı zamanda Tokatlı Girişimci İş İnsanları Derneği (TOKGİAD) Başkanı da olan, EDD Yapı sahibi Ender Demirtaş, geleneksel hale ...